App Store Google Play

Зйомки квадрокоптером 25 основних забруднювачів Дніпропетровщини: у ДніпріОДА підвели екологічні підсумки тижня

10.07.2017 16:40
Зйомки квадрокоптером 25 основних забруднювачів Дніпропетровщини: у ДніпріОДА підвели екологічні підсумки тижня

Сьогодні, 10 липня, під час традиційного щотижневого звіту ДніпроОДА директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Стрілець розповів про очищення та моніторинг річок в регіоні. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

За словами спікера, річку Інгулець вдалося очистити від мулу, тому у 2018 році планується на її березі створити зону відпочинку. Для зазначених робіт призначено виділити 30 мільйонів гривень.

Щодо річки Кам’янка, яка є водною артерією Софійського району, то вдалося знизити рівень води, що в свою чергу, ліквідовує загрозу підтоплення житлових та господарських приміщень. Наступним у черзі знаходиться Апостольський район.

«У селі Мишурин ріг робоча група ліквідувала підтопи, які приносили негаразди місцевим мешканцям протягом 15 років. Також була розчищена та розширена річка Бакай, від замулення якої страждали близько 10 тисяч жителів впродовж останніх 30 років», - розповів Руслан Стрілець.

Директор департаменту екології та природних ресурсів зазначив, що за допомогою спеціального сайту ecoinfo.dp.ua можна покращити екомоніторинг, а також розвивати туризм в заповідних зонах.

Зараз на сайті, який визнаний найоригінальнішим IT-проектом в України, міститься інформація лише про один природний заповідник Дніпропетровщині - Дніпровсько-Орільський.

«Наступний екопроект, який розробляють в департаменті екології та природних ресурсів, спрямований на зйомки квадрокоптером 25 основних забруднювачів навколишнього середовища. Ми прагнемо, аби така інформація була доступна на сайті, з метою покращення промислового туризму», - сказав голова департаменту.

Руслан Стрілець додав, що останнім часом були проведені шість семінарів для користування послугами сайту. Зокрема на тренінгах були присутніми 160 представників підприємств.

«Дніпропетровщина посідає перше місце по боротьбі з браконьєрством під час нересту. В області затримали більше 550 браконьєрів та виявили 744 порушень. Наразі водойми продовжують інспектувати рибоохоронний патруль, поліцейські та громадські активісти», - підсумував спікер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...