App Store Google Play

«Великий Пірс» у Дніпрі: Молоді місцеві гурти та таємний гість – O.Torvald

10.07.2017 13:40
«Великий Пірс» у Дніпрі: Молоді місцеві гурти та таємний гість – O.Torvald

Минулої п’ятниці у Дніпрі в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця» відбувся концерт «Великий Пірс». Його учасниками стали молоді колективи –переможці «Молодого Пірсу». До великої сцени за результатами місячного відбору дісталися команди Bakenbardy та The Lakes. Крім того, виступив музичний колектив Red Wolf.

«Так трапилося, що журі обрало іншу групу-переможця «Молодого Пірсу», проте завдяки підтримці глядачів ми вийшли у фінал та отримали право виступити на «Великому Пірсі». Для нас – честь брати участь у «Великому Пірсі» в рідному місті. Неймовірна підтримка глядачів, крутий звук – усе на найвищому рівні», – поділився враженнями фронтмент гурту The Lakes Володимир.

Особливість «Великого Пірсу» – таємний гість. До останнього ніхто не знає, яка зірка української музики вийде на сцену наприкінці вечора. Цього разу нею став гурт O.Torvald, який представляв Україну на конкурсі «Євробачення» у 2017 році.

«Великий Пірс» проходив на Фестивальному причалі. Підтримати дніпровські колективи та послухати виступ таємного гостя зібралося кілька сотень містян.

«Ми прийшли сьогодні разом із друзями. Дуже раді, що таємний гість саме O.Torvald, бо це – наш улюблений гурт, знаємо всі пісні напам’ять, підтримували їх на «Євробаченні». Круто, що кожен охочий може відвідати цей концерт», – розповіла глядачка Медина.

«Ми з чоловіком проходили повз та почули знайому пісню. Підійшли ближче і зрозуміли, що просто неба у Дніпрі виступає O.Torvald. Вирішили залишитися. Гарний концерт, дякуємо за організацію», – поділилася враженнями мешканка Дніпра Аліна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...