App Store Google Play

У Центрах адмінпослуг територіальних громад області працюватимуть фахівці служби зайнятості

10.07.2017 09:20
У Центрах адмінпослуг територіальних громад області працюватимуть фахівці служби зайнятості

Використання сучасних інформаційних технологій в роботі служби зайнятості, підвищення професійного рівня безробітних та задоволення потреб роботодавців, залучення фахівців служби зайнятості до надання якісних соціальних послуг населенню у центрах надання адміністративних послуг, що працюватимуть в об’єднаних територіальних громадах Дніпропетровського регіону – такі питання були обговорені під час робочої зустрічі директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової з керівництвом департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

Дніпропетровська область увійшла в п’ятірку лідерів України з формування ефективних територіальних громад. За підрахунками Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Дніпропетровська область – в лідерах децентралізації. Складаючи рейтинг, фахівці відомства аналізували успіхи областей за чотирма параметрами: кількість створених громад, їх площа, кількість населених пунктів та мешканців, що об’єдналися. Дніпропетровський регіон активно втілює реформу Уряду щодо місцевого самоврядування, а громади області на власному прикладі доводять її дієвість та необхідність.

Пройшла робоча зустріч директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової, заступника директора ОЦЗ Валерія Дудника з керівництвом департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, де були обговорені важливі питання щодо соціально-економічного життя та розвитку об’єднаних територіальних громад регіону.

Завдяки децентралізації об’єднані територіальні громади отримали більше повноважень та зростання бюджетів в середньому в два-три рази. На території громад продовжується активна робота щодо відкриття ЦНАПів. ЦНАП люди потребують, адже значно простіше буде отримати усі необхідні послуги та документи в одному місці.

В.П.Кузнецова зауважила, що сьогодні важливо налагодити відповідну роботу з головами громад, поінформувати їх про послуги служби зайнятості, обговорити з ними питання щодо створення нових робочих місць, організації громадських робіт на території громад. «Керівництво обласного та базових центрів зайнятості регіону особисто відвідують об’єднані територіальні громади, де презентують можливості служби зайнятості, обговорюють питання перспективного розвитку ринку праці та легалізації зайнятості. Ми підтримуємо ініціативу залучення фахівців служби зайнятості до роботи у Центрах надання адміністративних послуг, що працюватимуть на території об’єднаних громад, задля надання якісних соціальних послуг населенню відповідно до європейських стандартів», - наголосила директор ОЦЗ.

На Дніпропетровщині вже об’єдналася найбільша в Україні кількість громад – 54. Загалом в області створять 87 громад. До кінця 2017 року планують об’єднатися щонайменше 20 громад, 15 нових – вже створені цьогоріч. Об’єднані громади Дніпропетровського регіону за останній рік реалізували близько 300 інфраструктурних проектів. Це: будівництво нових дитсадків, організація центрів надання адмінпослуг, ремонті шкіл, доріг, сільських клубів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...