App Store Google Play

У Петриківці капітально відремонтують школу та відкриють у ній кімнату для інклюзивної освіти

10.07.2017 16:00
У Петриківці капітально відремонтують школу та відкриють у ній кімнату для інклюзивної освіти

Петриківську школу капітально відремонтують та відкриють ресурсну кімнату для інклюзивної освіти. Про це 10 липня повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

Ресурсна кімната для інклюзивної освіти буде першою в Україні. 

"Діти мають навчатися у комфортних умовах, тож до кінця року ми плануємо реконструювати 25 шкіл області. Реалізуємо й пілотний проект із впровадження інклюзивної освіти у школах, який нерозривно пов’язаний з нашим європейським вибором. Доступна освіта для всіх дітей без винятку – це завдання, поставлене перед нами Президентом України Петром Порошенком", - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Наразі ремонтні роботи у Петриківській школі знаходяться у активній фазі. Будівельники утеплюють стіни, замінюють вікна, лагодять електрообладнання, фарбують коридори й класні кімнати. Фасад школи стане яскравим та привітним.

"Школа побудована ще у 30-х роках минулого сторіччя, в 70-х були добудовані корпуси – і більше капітальний ремонт не проводився. Тепер, дякуючи команді Валентина Резніченка, ця будівля нарешті модернізується, стане сучасною та теплою", - розповіла директор Петриківської опорної школи Марина Сорока.

Окрім дітей Петриківки у школі будуть навчатися учні з сусіднії селищ: Іванівки, Лобойківки, Малої Петриківки та Хутірського.

На даний момент також реконструюють опорні школи також в Солонянському, Межівському, Юр'ївському та Криничанському районах. 

Нагадаємо, що 4 липня в Києві голова ДніпроОДА разом із дружиною президента презентували проект ресурсної кімнати для дітей з особливими потребами в інклюзивних школах України. 

Ресурсна кімната – це окремий спеціально облаштований клас для дітей з особливими освітніми потребами, де вони навчаються за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога. Планується, що ресурсна кімната в цій школі буде відкрита 1 вересня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...