App Store Google Play

У Петриківці капітально відремонтують школу та відкриють у ній кімнату для інклюзивної освіти

10.07.2017 16:00
У Петриківці капітально відремонтують школу та відкриють у ній кімнату для інклюзивної освіти

Петриківську школу капітально відремонтують та відкриють ресурсну кімнату для інклюзивної освіти. Про це 10 липня повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

Ресурсна кімната для інклюзивної освіти буде першою в Україні. 

"Діти мають навчатися у комфортних умовах, тож до кінця року ми плануємо реконструювати 25 шкіл області. Реалізуємо й пілотний проект із впровадження інклюзивної освіти у школах, який нерозривно пов’язаний з нашим європейським вибором. Доступна освіта для всіх дітей без винятку – це завдання, поставлене перед нами Президентом України Петром Порошенком", - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Наразі ремонтні роботи у Петриківській школі знаходяться у активній фазі. Будівельники утеплюють стіни, замінюють вікна, лагодять електрообладнання, фарбують коридори й класні кімнати. Фасад школи стане яскравим та привітним.

"Школа побудована ще у 30-х роках минулого сторіччя, в 70-х були добудовані корпуси – і більше капітальний ремонт не проводився. Тепер, дякуючи команді Валентина Резніченка, ця будівля нарешті модернізується, стане сучасною та теплою", - розповіла директор Петриківської опорної школи Марина Сорока.

Окрім дітей Петриківки у школі будуть навчатися учні з сусіднії селищ: Іванівки, Лобойківки, Малої Петриківки та Хутірського.

На даний момент також реконструюють опорні школи також в Солонянському, Межівському, Юр'ївському та Криничанському районах. 

Нагадаємо, що 4 липня в Києві голова ДніпроОДА разом із дружиною президента презентували проект ресурсної кімнати для дітей з особливими потребами в інклюзивних школах України. 

Ресурсна кімната – це окремий спеціально облаштований клас для дітей з особливими освітніми потребами, де вони навчаються за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога. Планується, що ресурсна кімната в цій школі буде відкрита 1 вересня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...