App Store Google Play

У Дніпрі розробили аудіогід по місту: подробиці від розробників

10.07.2017 16:20
У Дніпрі розробили аудіогід по місту: подробиці від розробників

Сьогодні, 10 липня, у медіа-центрі "МОСТ ДНІПРО" розробники аудіогіду "Wayme" розповіли про свій додаток більш детально. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

"Wayme" - це мобільний додаток віртуальний гід по містам від місцевих жителів. Те що вам розповість аудіогід залежить від того чи ви захоплюєтесь. Він вам покаже самі цікамі місця міста", - розповів технічний директор проекта Максим Кузнєцов.

Особливості додатку "Wayme":

 • Доповнена Аудіо Реальність (AAR) - уся прогулянка складається з сценарію, яка наповнена аудіо і sound ефектами, щоб максимально занурити у розповідь. 
 • Особистий гід 24/7 - ви не від кого не залежите, тобто можна коли завгодно скористатися цим додатком.
 • Багато категорій (як App Store) - тобто ви вибираєте що вас цікавить.
 • Продумана за вас логістика - продумана логістика иаршруту, усе що потрібно, це одягти навушники, і слухати. 
 • Працює всередині музеїв і галерей.

Зараз аудіогід працює у трьох країнах (Україна, Чехія і Німеччина) і в п'яти містах - Дніпро, Київ, Львів, Мюнхен і Прага. Є вже 14 маршрутів і більше 2000 користувачів. Усі маршрути розроблені різними мовами. 95% користувачів залишили позитивні відгуки, слідкують і чекають нові маршрути для прогулянки. 

"Спочатку ми визначаємо тему і ідею, потім розробляємо маршрут, після цього розпочинаємо робити сценарій. Сценарій декілька разів переписується, і після того як він створений і закінчений - робляться фотографії місць, додаються аудіо і відео, а також тізер (30 секунд). Після цього записується чернове аудіо, а потім вже чистове. Оформлюється сам дизайн, тестується, проходе перевірку у App Store і Google Play. І після цього викладається", - зазначив режисер турів Максим Кузнецов. 

У Дніпрі є прогулянки різної тематики:

 • Набережна. Алея меморіалу - розповідається про набережну, про те якою вона колись була, як її будували. 
 • Козацькими тропами - розповідає, що саме тут колись був центр козацтва, як був закладен Дніпро. 
 • Парк ракет - розповість про парк ракет, який знаходиться неподалік від ОДА. У цьому допоможе інопланетянин Пол.
 • Стибок віри - про релігію і віру у Дніпрі. Про те як співіснують різні релігії у нашому місті. 
 • Витоки Дніпра - знайомлення з містом, яким він був колись. 
 • Дорогами Донбасу - по музею АТО. 

Зараз розробляються нові прогулянки по місту.

Самі додатки повністю безкоштовні, але у самому додотку можуть бути платні маршрути. У Дніпрі всі маршрути безкоштовні, крім Парку ракет (вартість - 19 грн). 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...