App Store Google Play

Поетеса із Жовтих Вод видала збірку власних гуморесок - паперову та електронну

10.07.2017 11:20
Поетеса із Жовтих Вод видала збірку власних гуморесок - паперову та електронну

Марія Макрушина із Жовтих Вод створила збірку гуморесок українською мовою та видала електрону версію своїх творів. Про це повідомляє Имеется мнение, передає Дніпроград.

Творчістю Марія Макрушина почала займатися наприкінці 2013-го року. Вона пов'язує це із відчуттям "перебудови", яке виникло під час подій Євромайдану.

"Мабуть, мене надихнули події, що відбувалися в країні: ця нова «перебудова», нові очікування, негаразди. Все це було важко переживати. Окрім того, були проблеми і в родині. Мабуть, щоб легше було пережити все це, мозок почав мені підказувати гуморески, та ще й українською мовою (раніше я ніколи не писала українською, більше лірику, поздоровлення – російською). Перша гумореска «Малина» мені «прийшла» на роботі. Вона склалася сама по собі, ніби хтось навіяв. Далі була гумореска «У Європу»: нам тоді багато розповідали, як ми будемо дуже швидко бігти «у Європу із села». Ну, а далі пішло й пішло. Кожен з нас реагує на те, що відбувається: хтось лає владу, хтось захищає, а я намагаюся показати все це з різних боків. Коли проблеми висміюєш, люди, мені здається, набагато глибше розуміють їх", - зазначає автор збірки.

Це не перша збірка, яку видає поетеса. Раніше вона разом із жовтоводівськими літераторами заснували студію "Горицвіт", результатом чого стала збірка "Жовтоводівські світанки". 

Електоронна версія збірки знаходиться на Українському авторському порталі. Цей портал гарантує захист авторських прав. У збірці – 23 гуморески. Називається вона "Електронні ховрахи". Ціна збірки всього лише 17 грн. Це пов'язано із тим, що Марія Макрушина хоче, щоб її література була доступна усім бажаючим. 

Автор не планує зупинятися і чекає відгуків та пропозицій від своїх читачів.

Нагадаємо, що раніше ДніпроОДА подарувала Богданівській бібліотеці понад 100 примірників української та світової літератури. Акцент зробили на творах сучасних українських письменників. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...