App Store Google Play

Голова Єлизаветівської сільради розповів про тиск на себе

10.07.2017 19:00
Голова Єлизаветівської сільради розповів про тиск на себе

Сільський голова Єлизаветівки Максим Голосний розповів про тиск, жертвою якого він є, а також про причетність правоохоронців до захоплення землі поблизу Блакитного озера. Про це він розповів на прес-конференції у медіа-центрі “zabeba.li”, передає Дніпроград.

Максим Голосний показав журналістам відео, на якому видно, що сільського голову намагаються спровокувати і дати йому хабар, нібито за право демонтажу будівель. Сільський голова стверджує, що цю особу привезли на машині співробітника кам’янського УЗ, тим самим викликавши у посадовця підозри. Невідомий упіймав облизня, адже Максим Голосний відмовився брати хабар.

Сільський голова мовчати не став і написав на своїй сторінці у соц.мережі пост, в якому прямо заявив, що йому намагалися запропонувати хабар, щоб скопроментувати.

Таку увагу до себе Максим Голосний пов’язує з Блакитним озером – туристичною перлиною Дніпропетровщини. За його словами, зараз територія поблизу озера, що складає близько п’яти гектарів, ризикує бути захоплена.

«У травні 2017 року до Єлизаветівської сільської ради від імені керівника кам’янського УЗ приїхав співробітник цього департаменту і залишив запит без реєстрації, повідомивши, що це запит для мене, і мені пояснять, що і як. Що мені пояснили: фактично, мені сказали не висвітлювати ситуацію з Котлованом, «збавляти градус», взагалі не чіпайте територію, де насправді відбувається самозахоплення територій», - розповів про погрози Максим Голосний.

У випадку, якщо сільський голова не погодиться, такі запити пообіцяли надсилати щотижня, щоб завдати сільраді проблем.

Як повідомив Максим Голосний, відеоматеріалів та запитів, які не були офіційно зареєстровані, достатньо для кримінального провадження, тож 7 липня, ввечері, до нього прийшли співробітники поліції з проханням не оприлюднювати жодних матеріалів.

Нагадаємо, нещодавно на Блакитному озері потонув хлопчик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...