App Store Google Play

Голова Єлизаветівської сільради розповів про тиск на себе

10.07.2017 19:00
Голова Єлизаветівської сільради розповів про тиск на себе

Сільський голова Єлизаветівки Максим Голосний розповів про тиск, жертвою якого він є, а також про причетність правоохоронців до захоплення землі поблизу Блакитного озера. Про це він розповів на прес-конференції у медіа-центрі “zabeba.li”, передає Дніпроград.

Максим Голосний показав журналістам відео, на якому видно, що сільського голову намагаються спровокувати і дати йому хабар, нібито за право демонтажу будівель. Сільський голова стверджує, що цю особу привезли на машині співробітника кам’янського УЗ, тим самим викликавши у посадовця підозри. Невідомий упіймав облизня, адже Максим Голосний відмовився брати хабар.

Сільський голова мовчати не став і написав на своїй сторінці у соц.мережі пост, в якому прямо заявив, що йому намагалися запропонувати хабар, щоб скопроментувати.

Таку увагу до себе Максим Голосний пов’язує з Блакитним озером – туристичною перлиною Дніпропетровщини. За його словами, зараз територія поблизу озера, що складає близько п’яти гектарів, ризикує бути захоплена.

«У травні 2017 року до Єлизаветівської сільської ради від імені керівника кам’янського УЗ приїхав співробітник цього департаменту і залишив запит без реєстрації, повідомивши, що це запит для мене, і мені пояснять, що і як. Що мені пояснили: фактично, мені сказали не висвітлювати ситуацію з Котлованом, «збавляти градус», взагалі не чіпайте територію, де насправді відбувається самозахоплення територій», - розповів про погрози Максим Голосний.

У випадку, якщо сільський голова не погодиться, такі запити пообіцяли надсилати щотижня, щоб завдати сільраді проблем.

Як повідомив Максим Голосний, відеоматеріалів та запитів, які не були офіційно зареєстровані, достатньо для кримінального провадження, тож 7 липня, ввечері, до нього прийшли співробітники поліції з проханням не оприлюднювати жодних матеріалів.

Нагадаємо, нещодавно на Блакитному озері потонув хлопчик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...