App Store Google Play

Дитсадок у Кривому Розі стане Центром розвитку дитини

10.07.2017 12:20
Дитсадок у Кривому Розі стане Центром розвитку дитини

Реконструкція дитсадка №243 у Кривому Розі виконана вже на 85%. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДніпроОДА.

Двоповерховий заклад площею понад 2 тисячi квадратів буде розрахований на вісім груп, п’ять з них – спеціальні, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«У регіоні до кінця 2017-го відремонтуємо та реконструюємо 12 садочків. Це додаткові мiсця для 1140 дiтей, – наголосив Валентин Резніченко. – Задача Президента України Петра Порошенка проста – ніяких черг у дитячі садки. Малеча, незалежно від розмірів населеного пункту, має виховуватися в комфортних і сучасних умовах».

Садочок у Покровському районі Кривого Рогу буде на місці будівлі, яка простояла занедбаною 15 років. Реконструкцію ініцювало місто – ДніпроОДА ідею підтримала. Після відкриття дошкільний заклад прийме 120 дiтей.

«За проектом, це буде Центр розвитку дитини. Частина груп – для дітей з логопедичними, ортопедичними та психічними порушеннями розвитку. Ми проаналізували заяви батьків і зрозуміли: у нас не тільки черги в дитячі садки, а й є потреба саме в таких спеціалізованих групах», – зауважила куратор дитсадка Інна Закусило.

На сьогодні в будівлі вже утеплені фасад та підвал, замінена покрівля, встановлені енергозберігаючі вікна, змонтовані нові комунікації та система опалення. Наразі підрядники ведуть внутрішні оздоблювальні роботи, наступного тижня візьмуться за благоустрій території.

Матуся дворічного Іллі Марія Фатченко хоче, аби садок був комфортним, теплим та мав ігрові майданчики на вулиці.

«Звичайно, з тим що було, не порівняти, – не приховує емоцій мати. – Яскравий фасад – я такого ще ні разу не бачила».

З нетерпінням чекає на відкриття оновленого дошкільного закладу Інна Баженова.

«Моя донька Улянка має ортопедичні вади. А тут будуть профільні фахівці, масаж, фізпроцедури. Я дуже хочу, аби моя дитина тут виховувалася. Мабуть, це й нові робочі місця – мрію тут працювати», – розказала мама.

Тетяна Ягодка планує віддати до садочка онука Андрія.

«Тут чудове місце, багато зелені, красива територія. Ми так довго чекали на цю реконструкцію», – зізналася бабуся.

На Дніпропетровщині за останні два роки створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. Наразі команда Валентина Резніченка будує «з нуля» чотири садочки, планує проекти ще 10-ти.

Раніше повідомлялось, що у Кривому Розі реконструюють дитячий садок «Чебурашка» – після відкриття вiн прийме 120 дiтей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...