App Store Google Play

Автошляхи Дніпра обслуговуватиме новітня техніка

10.07.2017 14:40
Автошляхи Дніпра обслуговуватиме новітня техніка

10 липня заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко презентував нову техніку, яка буде обслуговувати дороги міста влітку та взимку. Про це з місця події передає Дніпроград. 

На Фестивальному причалі усі бажаючі могли побачити чотири одиниці сучасної техніки для прибирання комунальних автошляхів. Цю техніку можна назвати унікальною, адже її конструкція передбачає заміну комплектуючих під час зміни сезону. Тобто на одній базі, яка виготовлена всесвітньо відомою фірмою Ford, може бути встановлене літнє устаткування (пилосос) або зимове (піскорозкидувач або пристрій для спеціальної рідкої суміші). Така система дозволяє проводити заміну досить швико - близько години.

"Ця система дозволить оперативно виводити техніку на вулиці міста під час різкої зміни погодних умов. Наприклад, коли у квітні цього року неочікуванно випав сніг, нам знадобилося близько двох днів для переобладнання техніки. Ця ж база дозволить нам зробити це протягом декількох годин", - повідомив Михайло Лисенко. 

Подібна техніка вже є на балансі комунальних служб міста, проте ці одиниці є більш якісними та дешевшими. Ціна однієї машини - 9 мільйонів гривень. За словами Лисенка, це найкращий варіант із можливих. 

"Ми зможемо використовувати ці машини і влітку, і взимку. Цистерни дозволяють перевозити як воду для поливу тротуарів, так і розчин солі для боротьби із снігом на дорогах", - зазначив начальник КП "Управління ремонту та експлуатації автошляхів" Валерій Тєтяткін.

До кінця року Дніпровська міська рада планує закупити ще близько шести одиниць техніки для прибирання проїжджої частини, а також техніку для тротуарів. 

"Можна сказати, що взимку ми справилися із заметами на дорогах. Проте, з тротуарами ми мали деякі проблеми. Як наслідок, було вирішено закупити спеціальну техніку для прибирання пішохідних зон. Цієї зими ми мали змогу оцінити роботу такої техніки, вона показала позитивні результати, тож до кінця року ми закупимо ще декілька одниць подібних машин", - сказав Михайло Лисенко. 

Нова техніка вийде на вулиці міста одразу після проходження реєстрації у відповідних державних органах. 

Нагадаємо, що раніше у Дніпрі з'явилася нова мулососна техніка для прочищення зливової каналізації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...