App Store Google Play

Автошляхи Дніпра обслуговуватиме новітня техніка

10.07.2017 14:40
Автошляхи Дніпра обслуговуватиме новітня техніка

10 липня заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко презентував нову техніку, яка буде обслуговувати дороги міста влітку та взимку. Про це з місця події передає Дніпроград. 

На Фестивальному причалі усі бажаючі могли побачити чотири одиниці сучасної техніки для прибирання комунальних автошляхів. Цю техніку можна назвати унікальною, адже її конструкція передбачає заміну комплектуючих під час зміни сезону. Тобто на одній базі, яка виготовлена всесвітньо відомою фірмою Ford, може бути встановлене літнє устаткування (пилосос) або зимове (піскорозкидувач або пристрій для спеціальної рідкої суміші). Така система дозволяє проводити заміну досить швико - близько години.

"Ця система дозволить оперативно виводити техніку на вулиці міста під час різкої зміни погодних умов. Наприклад, коли у квітні цього року неочікуванно випав сніг, нам знадобилося близько двох днів для переобладнання техніки. Ця ж база дозволить нам зробити це протягом декількох годин", - повідомив Михайло Лисенко. 

Подібна техніка вже є на балансі комунальних служб міста, проте ці одиниці є більш якісними та дешевшими. Ціна однієї машини - 9 мільйонів гривень. За словами Лисенка, це найкращий варіант із можливих. 

"Ми зможемо використовувати ці машини і влітку, і взимку. Цистерни дозволяють перевозити як воду для поливу тротуарів, так і розчин солі для боротьби із снігом на дорогах", - зазначив начальник КП "Управління ремонту та експлуатації автошляхів" Валерій Тєтяткін.

До кінця року Дніпровська міська рада планує закупити ще близько шести одиниць техніки для прибирання проїжджої частини, а також техніку для тротуарів. 

"Можна сказати, що взимку ми справилися із заметами на дорогах. Проте, з тротуарами ми мали деякі проблеми. Як наслідок, було вирішено закупити спеціальну техніку для прибирання пішохідних зон. Цієї зими ми мали змогу оцінити роботу такої техніки, вона показала позитивні результати, тож до кінця року ми закупимо ще декілька одниць подібних машин", - сказав Михайло Лисенко. 

Нова техніка вийде на вулиці міста одразу після проходження реєстрації у відповідних державних органах. 

Нагадаємо, що раніше у Дніпрі з'явилася нова мулососна техніка для прочищення зливової каналізації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...