App Store Google Play

У Дніпрі запускають першу незалежну мистецьку платформу «Stage»

08.07.2017 16:30
У Дніпрі запускають першу незалежну мистецьку платформу «Stage»

Сьогодні, 8 липня, у Дніпрі відкривається перша мистецька незалежна платформа «Stage». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

У парку Шевченка на місці занедбаного амфітеатру завершуються останні приготування до відкриття «Сцени». Архітектори, дизайнери та волонтери облаштовують конструкцію.

«Ми фіксуємо різні етапи побудови, щоб показати всім, як було до цього і який результат отримали», - розповіла група запрошених операторів.

Організатор заходу - Андрій Палаш – в передчутті атмосферного вечора. Він особисто обирає вазони з квітами, аби все заплановане вдалося.

В цей час художники роблять малюнками з натури, розмістившись навпроти сцени. Серед них студенти-архітектори та художники майстерні «Ksi Prostir Ѯ». Присутні захоплені власною справою та можливістю спостерігати над процесом зведення платформи.

«Мені подобається тут малювати. Зараз я працюю над зображення людей, які сидять попереду. З задоволення приєднаюсь ввечері до перегляду фільму», - розповіла студентка Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Всіх, хто завітає на відкриття, чекають танцювальні ритми джазу і фанку від Роджера Фанки, до яких можна долучитися сьогодні 0 19:00. Також о 21:30 передбачено відпочинок та перегляд фільму «Автостопом по галактиці». Організатори запрошують долучатись та відкривати.

Раніше повідомлялось, що формат «Stage» передбачає проведення подальших безкоштовних музичних, театральних, танцювальних виступів. Виконавцям достатньо лише попередньо звернутися до організаторів на сторінці у Facebook або за номером телефону: 0982124671. У такому вигляді платформа має проіснувати до кінця літа.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...