App Store Google Play

У Дніпрі запускають першу незалежну мистецьку платформу «Stage»

08.07.2017 16:30
У Дніпрі запускають першу незалежну мистецьку платформу «Stage»

Сьогодні, 8 липня, у Дніпрі відкривається перша мистецька незалежна платформа «Stage». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

У парку Шевченка на місці занедбаного амфітеатру завершуються останні приготування до відкриття «Сцени». Архітектори, дизайнери та волонтери облаштовують конструкцію.

«Ми фіксуємо різні етапи побудови, щоб показати всім, як було до цього і який результат отримали», - розповіла група запрошених операторів.

Організатор заходу - Андрій Палаш – в передчутті атмосферного вечора. Він особисто обирає вазони з квітами, аби все заплановане вдалося.

В цей час художники роблять малюнками з натури, розмістившись навпроти сцени. Серед них студенти-архітектори та художники майстерні «Ksi Prostir Ѯ». Присутні захоплені власною справою та можливістю спостерігати над процесом зведення платформи.

«Мені подобається тут малювати. Зараз я працюю над зображення людей, які сидять попереду. З задоволення приєднаюсь ввечері до перегляду фільму», - розповіла студентка Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Всіх, хто завітає на відкриття, чекають танцювальні ритми джазу і фанку від Роджера Фанки, до яких можна долучитися сьогодні 0 19:00. Також о 21:30 передбачено відпочинок та перегляд фільму «Автостопом по галактиці». Організатори запрошують долучатись та відкривати.

Раніше повідомлялось, що формат «Stage» передбачає проведення подальших безкоштовних музичних, театральних, танцювальних виступів. Виконавцям достатньо лише попередньо звернутися до організаторів на сторінці у Facebook або за номером телефону: 0982124671. У такому вигляді платформа має проіснувати до кінця літа.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...