App Store Google Play

У Дніпрі запускають першу незалежну мистецьку платформу «Stage»

08.07.2017 16:30
У Дніпрі запускають першу незалежну мистецьку платформу «Stage»

Сьогодні, 8 липня, у Дніпрі відкривається перша мистецька незалежна платформа «Stage». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

У парку Шевченка на місці занедбаного амфітеатру завершуються останні приготування до відкриття «Сцени». Архітектори, дизайнери та волонтери облаштовують конструкцію.

«Ми фіксуємо різні етапи побудови, щоб показати всім, як було до цього і який результат отримали», - розповіла група запрошених операторів.

Організатор заходу - Андрій Палаш – в передчутті атмосферного вечора. Він особисто обирає вазони з квітами, аби все заплановане вдалося.

В цей час художники роблять малюнками з натури, розмістившись навпроти сцени. Серед них студенти-архітектори та художники майстерні «Ksi Prostir Ѯ». Присутні захоплені власною справою та можливістю спостерігати над процесом зведення платформи.

«Мені подобається тут малювати. Зараз я працюю над зображення людей, які сидять попереду. З задоволення приєднаюсь ввечері до перегляду фільму», - розповіла студентка Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Всіх, хто завітає на відкриття, чекають танцювальні ритми джазу і фанку від Роджера Фанки, до яких можна долучитися сьогодні 0 19:00. Також о 21:30 передбачено відпочинок та перегляд фільму «Автостопом по галактиці». Організатори запрошують долучатись та відкривати.

Раніше повідомлялось, що формат «Stage» передбачає проведення подальших безкоштовних музичних, театральних, танцювальних виступів. Виконавцям достатньо лише попередньо звернутися до організаторів на сторінці у Facebook або за номером телефону: 0982124671. У такому вигляді платформа має проіснувати до кінця літа.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...