App Store Google Play

Президента закликають припинити битви постачальників ліків, які ставлять під загрозу життя людей в Дніпрі

08.07.2017 20:00
Президента закликають припинити битви постачальників ліків, які ставлять під загрозу життя людей в Дніпрі

Вчора, 7 липня, радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа звернулася до президента України з проханням покласти край битві постачальників медикаментів в той час, коли люди помирають від фронтових поранень та захворювань. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Тетяни Губи у Facebook.

«Шановний наш Президент Петро Олексійовичу! Так склалося, що я Вас знаю особисто. Я Вам довіряю і поважаю, тому звертаюся. Прошу Вас заслухати доповідь генерального прокурора Юрія Луценка про події, які відбувалися у департаменті охорони здоров'я ДніпроОДА на підставі рішення суду», -  зазначила у зверненні радник голови Дніпропетровської ОДА.

Раніше повідомлялось, що 7 липня від самого ранку в департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА тривали обшуки. Вони здійснювались за справою про начебто розтрату бюджетних коштів під час придбання препаратів для проведення діалізу.

За словами  Тетяни Губи, битви постачальників за ринок медикаментів призводять до зриву торгів. Це означає, що у цивільних лікарнях Дніпра і області поранених зі Сходу країни можливо врятувати лише за кошти місцевих та обласного бюджетів, волонтерів та благодійників.

«Такі дірки в законодавстві знищують націю. Зараз іде війна, на якій гинуть наші захисники. Цьому питанню необхідно приділити особливу увагу і змінювати законодавство», - йдеться у дописі.

Тетяна Губа нагадала, що на Дніпропетровщині приймають постійний та чисельний потік поранених воїнів, переселенців зі Сходу. Серед них чимало поранених, яких потрібно лікувати.

«Зараз в Бахмута доставлено жінку з проникаючим пораненням в голову. Вона разом з чоловіком підірвалися на розтяжці в районі Майорська. Чоловік загинув. Я з військовими лікарями обговорюю питання евакуації жінки в Дніпро, тому не можу зараз написати про все, що коїться. З повагою, шановний мій пане президент!», - підкреслила радник голови Дніпропетровської ОДА.

Нагадаємо, раніше пацієнти перитонеального діалізу розповіли, як корпоративні війни на фармацевтичному ринку ставлять під загрозу життя пацієнтів, які потребують діалізу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...