App Store Google Play

Президента закликають припинити битви постачальників ліків, які ставлять під загрозу життя людей в Дніпрі

08.07.2017 20:00
Президента закликають припинити битви постачальників ліків, які ставлять під загрозу життя людей в Дніпрі

Вчора, 7 липня, радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа звернулася до президента України з проханням покласти край битві постачальників медикаментів в той час, коли люди помирають від фронтових поранень та захворювань. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Тетяни Губи у Facebook.

«Шановний наш Президент Петро Олексійовичу! Так склалося, що я Вас знаю особисто. Я Вам довіряю і поважаю, тому звертаюся. Прошу Вас заслухати доповідь генерального прокурора Юрія Луценка про події, які відбувалися у департаменті охорони здоров'я ДніпроОДА на підставі рішення суду», -  зазначила у зверненні радник голови Дніпропетровської ОДА.

Раніше повідомлялось, що 7 липня від самого ранку в департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА тривали обшуки. Вони здійснювались за справою про начебто розтрату бюджетних коштів під час придбання препаратів для проведення діалізу.

За словами  Тетяни Губи, битви постачальників за ринок медикаментів призводять до зриву торгів. Це означає, що у цивільних лікарнях Дніпра і області поранених зі Сходу країни можливо врятувати лише за кошти місцевих та обласного бюджетів, волонтерів та благодійників.

«Такі дірки в законодавстві знищують націю. Зараз іде війна, на якій гинуть наші захисники. Цьому питанню необхідно приділити особливу увагу і змінювати законодавство», - йдеться у дописі.

Тетяна Губа нагадала, що на Дніпропетровщині приймають постійний та чисельний потік поранених воїнів, переселенців зі Сходу. Серед них чимало поранених, яких потрібно лікувати.

«Зараз в Бахмута доставлено жінку з проникаючим пораненням в голову. Вона разом з чоловіком підірвалися на розтяжці в районі Майорська. Чоловік загинув. Я з військовими лікарями обговорюю питання евакуації жінки в Дніпро, тому не можу зараз написати про все, що коїться. З повагою, шановний мій пане президент!», - підкреслила радник голови Дніпропетровської ОДА.

Нагадаємо, раніше пацієнти перитонеального діалізу розповіли, як корпоративні війни на фармацевтичному ринку ставлять під загрозу життя пацієнтів, які потребують діалізу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...