App Store Google Play

У Дніпрі з'ясували, що приховували брати Каснери на незаконно захопленій землі

07.07.2017 10:40
У Дніпрі з'ясували, що приховували брати Каснери на незаконно захопленій землі

Вчора, 6 червня, у Дніпрі з'ясовували, що приховували брати Каснери на вулиці Володимира Великого, 15Г. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Дніпровські Хроніки» у YouTube.

Нещодавно Дніпропетровський окружний адміністративний суд зупинив незаконне будівництво по вулиці Володимира Великого, 15Г. Земельна ділянка, на якій зводилася будівля-«каракатиця» перейшла до Дніпровської міськради.

«Я, в присутності двох адвокатів, які представляють інтереси підставних осіб братів Каснерів - Прокоф’єва та Добровольського, проводжу інспекцію забудівлі на вказаній вулиці», - розповів старший слідчий Андрій Чернух.

Також на будівельному майданчику з’явилась слідча група для огляду ділянки у присутності свідків. Для представників державного будівельно-архітектурного контролю, вперше за всі роки, з’явилась можливість доступу до об’єкта будівництва. Його представляли головні спеціалісти-інспектори - Андрій Мироненко та Володимир Кулик.

Серед чисельної інспекції знаходився представник власника зазначеної території, тобто Дніпровської міськради - Костянтин Чуха.

«Самовільна незаконна забудова будується неналежним чином. Про це свідчить криниця, з якої виглядає сумнівна труба. За всіма нормами, криниця не може розміщуватися під поверхами.  Якщо вода почне вимивати фундамент, будівля похилиться. Вже зараз на самому її дні багато води», - оцінив ситуацію начальник управління Державної архітектурно-будівельної інспекції Дніпра Андрій Павлюк.

Інспектори виявили, що будівля звисає над прибудинковою територією. Площа поверху помітно перевищує площу фундаменту.

Як зазначається, стіна сусідньої забудови практично стала стіною «каракатиці». Також на неї спирається плита другого поверху. Це призвело до помітної тріщини на прилеглій стороні сусідньої будівлі.

Нагадаємо, що розслідування стосовно незаконних захоплень земельних ділянок братами Каснерами у центральних районах Дніпра ініціював нардеп Андрій Денисенко. Його підтримав міський голова Борис Філатов і прокуратура взялася за незаконниз забудовників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...