App Store Google Play

У Дніпрі з'ясували, що приховували брати Каснери на незаконно захопленій землі

07.07.2017 10:40
У Дніпрі з'ясували, що приховували брати Каснери на незаконно захопленій землі

Вчора, 6 червня, у Дніпрі з'ясовували, що приховували брати Каснери на вулиці Володимира Великого, 15Г. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Дніпровські Хроніки» у YouTube.

Нещодавно Дніпропетровський окружний адміністративний суд зупинив незаконне будівництво по вулиці Володимира Великого, 15Г. Земельна ділянка, на якій зводилася будівля-«каракатиця» перейшла до Дніпровської міськради.

«Я, в присутності двох адвокатів, які представляють інтереси підставних осіб братів Каснерів - Прокоф’єва та Добровольського, проводжу інспекцію забудівлі на вказаній вулиці», - розповів старший слідчий Андрій Чернух.

Також на будівельному майданчику з’явилась слідча група для огляду ділянки у присутності свідків. Для представників державного будівельно-архітектурного контролю, вперше за всі роки, з’явилась можливість доступу до об’єкта будівництва. Його представляли головні спеціалісти-інспектори - Андрій Мироненко та Володимир Кулик.

Серед чисельної інспекції знаходився представник власника зазначеної території, тобто Дніпровської міськради - Костянтин Чуха.

«Самовільна незаконна забудова будується неналежним чином. Про це свідчить криниця, з якої виглядає сумнівна труба. За всіма нормами, криниця не може розміщуватися під поверхами.  Якщо вода почне вимивати фундамент, будівля похилиться. Вже зараз на самому її дні багато води», - оцінив ситуацію начальник управління Державної архітектурно-будівельної інспекції Дніпра Андрій Павлюк.

Інспектори виявили, що будівля звисає над прибудинковою територією. Площа поверху помітно перевищує площу фундаменту.

Як зазначається, стіна сусідньої забудови практично стала стіною «каракатиці». Також на неї спирається плита другого поверху. Це призвело до помітної тріщини на прилеглій стороні сусідньої будівлі.

Нагадаємо, що розслідування стосовно незаконних захоплень земельних ділянок братами Каснерами у центральних районах Дніпра ініціював нардеп Андрій Денисенко. Його підтримав міський голова Борис Філатов і прокуратура взялася за незаконниз забудовників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...