App Store Google Play

У Дніпрі створять три нові тролейбусні маршрути

07.07.2017 17:40
У Дніпрі створять три нові тролейбусні маршрути

У Дніпрі "взялися" за тролейбусні маршрути. У проектах міської влади будівництво трьох нових маршрутів електротранспорту та продовження існуючих. Вже до кінця 2018 року дніпряни протестують оновлені гілки руху електротранспорту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наше місто".

«Ми підготували проект по створенню п'яти нових маршрутів електротранспорту. Постараємся розвантажити центральні вулиці з великою кількістю магістралей, але повністю від них відмовитися поки не зможемо», - заявив заступник начальника відділу транспортної інфраструктури Дніпра Станіслав Робота.

У найближчій перспективі планується створити три абсолютно нових тролейбусних маршруту і продовжити існуючі. Наприклад, до кінця 2017 року маршрут №5 і №10 продовжать до Залізничного вокзалу.

Також, заплановано створення абсолютно нових маршрутів електротранспорту:

Від Площі Соборної - до житлового масиву Сокіл;

Центр - житловий масив Сонячний;

Житловий масив Центр-Парус.

За словами Станіслава Роботи, дніпровський електротранспорт зіткнувся з кількома серйозними проблемами - дотаційність громадського транспорту міста та дефіцит водіїв. В даний час не вистачає близько 100 водіїв, а якщо відкрити нові маршрути - ще 40.

«Водії крупногабаритного транспорту їздять на заробітки в Польщу. Їм простіше не побачити сім'ю декілька місяців, ніж влаштуватися працювати у Дніпрі», - підкреслив заступник голови департаменту транспортної інфраструктури.

В департаменті інфраструктури запевнили, що навіть відкритий конкурс набору водіїв не допоміг врегулювати ситуацію. Надання офіційного працевлаштування, страхування та заробітної плати в 7 тисяч гривень не цікавить городян.

Якщо ж вас зацікавила перспектива працевлаштування водієм електротранспорту, звертайтесь у відділ транспорту та транспортної інфраструктури ДМР або в КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...