App Store Google Play

У Дніпрі створять три нові тролейбусні маршрути

07.07.2017 17:40
У Дніпрі створять три нові тролейбусні маршрути

У Дніпрі "взялися" за тролейбусні маршрути. У проектах міської влади будівництво трьох нових маршрутів електротранспорту та продовження існуючих. Вже до кінця 2018 року дніпряни протестують оновлені гілки руху електротранспорту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наше місто".

«Ми підготували проект по створенню п'яти нових маршрутів електротранспорту. Постараємся розвантажити центральні вулиці з великою кількістю магістралей, але повністю від них відмовитися поки не зможемо», - заявив заступник начальника відділу транспортної інфраструктури Дніпра Станіслав Робота.

У найближчій перспективі планується створити три абсолютно нових тролейбусних маршруту і продовжити існуючі. Наприклад, до кінця 2017 року маршрут №5 і №10 продовжать до Залізничного вокзалу.

Також, заплановано створення абсолютно нових маршрутів електротранспорту:

Від Площі Соборної - до житлового масиву Сокіл;

Центр - житловий масив Сонячний;

Житловий масив Центр-Парус.

За словами Станіслава Роботи, дніпровський електротранспорт зіткнувся з кількома серйозними проблемами - дотаційність громадського транспорту міста та дефіцит водіїв. В даний час не вистачає близько 100 водіїв, а якщо відкрити нові маршрути - ще 40.

«Водії крупногабаритного транспорту їздять на заробітки в Польщу. Їм простіше не побачити сім'ю декілька місяців, ніж влаштуватися працювати у Дніпрі», - підкреслив заступник голови департаменту транспортної інфраструктури.

В департаменті інфраструктури запевнили, що навіть відкритий конкурс набору водіїв не допоміг врегулювати ситуацію. Надання офіційного працевлаштування, страхування та заробітної плати в 7 тисяч гривень не цікавить городян.

Якщо ж вас зацікавила перспектива працевлаштування водієм електротранспорту, звертайтесь у відділ транспорту та транспортної інфраструктури ДМР або в КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...