App Store Google Play

У Дніпрі британські майстри сцени проводять літню школу для акторів

07.07.2017 15:00
У Дніпрі британські майстри сцени проводять літню школу для акторів

Педагоги Лондонської школи фізичного театру, актори, режисери та засновники фізичного театру 2theatre Лана Биба та Чема Перес розповіли про літню школу акторського майстерства, яка проходить з другого по 12 липня у Дніпровському академічному театрі драми та комедії ім. М. Горького. Про це розповіли на прес-конференції у медіа-центрі "МОСТ ДНІПРО", повідомляє Дніпроград. 

Цей проект реалізований завдяки Європейському культурному фонду і компанії MIT Ost Tandem Ukraine. 

"Проект заключається в тому, що ми створимо платформу інтернаціональної креативної співпраці, для акторів Європи і України. Перший етап - це літня театральна школа, тобто інтенсивний курс поглибленого навчання для професійних акторів, артистів, для підвищення їхньої кваліфікації. Для участі було відібрано 30 акторів. Дніпровських акторів 17, і 13 міжміських", - розповіла Лана Биба. 

Фізичний театр більше орієнтований на рухи й пластику, ніж на слова та костюми. Таким чином, за словами фахівців, цей театр безпосередньо особистісний - тобто виходить від самого ансамблю, від особистостей, які його роблять. Але у той же самий час він виходить з людини, і через це він становиться більш людським, і його становиться зрозуміло без слів.

Програма навчання включає в себе:

  • Техніки авторської майстерності фізичного театру
  • Mindfulness - самосвідомість, принципи європейської театральної етики
  • Mime - класична та сучасна пантоміма
  • Театр Платформа - театр епічних мініатюр
  • Devising - ансамбревая розробка
  • Театр масок - нейтральна маска та полумаск

"Літню театральну школу фізичного майстерства ми плануємо продовжувати щорічно. Але потім ми можемо перейти у якусь іншу форму. На жаль, в нас прийнято вважати, що якщо йде якась робота, то ми повинні побатичи якийсь візуальний продукт. Але ми ділимося не продуктом, який можна подати, а ми показуємо як ми по-новому вчилися працювати, нові прийоми, методи", - зазначили фахівці.

Навчання безкоштовне завдяки Європейському культурному фонду. Це перший основний спонсор цього проекту. І другим спонсором є профспілкова організація робітників культури України. 

Після успішного завершення курсу студенти отримають дипломи Лондонської Школи Фізичного Театру. Фіналом семінару стане презентація роботи, яка відбудеться 12 липня о 12:00 в театрі ім. Горького. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...