App Store Google Play

У Дніпрі британські майстри сцени проводять літню школу для акторів

07.07.2017 15:00
У Дніпрі британські майстри сцени проводять літню школу для акторів

Педагоги Лондонської школи фізичного театру, актори, режисери та засновники фізичного театру 2theatre Лана Биба та Чема Перес розповіли про літню школу акторського майстерства, яка проходить з другого по 12 липня у Дніпровському академічному театрі драми та комедії ім. М. Горького. Про це розповіли на прес-конференції у медіа-центрі "МОСТ ДНІПРО", повідомляє Дніпроград. 

Цей проект реалізований завдяки Європейському культурному фонду і компанії MIT Ost Tandem Ukraine. 

"Проект заключається в тому, що ми створимо платформу інтернаціональної креативної співпраці, для акторів Європи і України. Перший етап - це літня театральна школа, тобто інтенсивний курс поглибленого навчання для професійних акторів, артистів, для підвищення їхньої кваліфікації. Для участі було відібрано 30 акторів. Дніпровських акторів 17, і 13 міжміських", - розповіла Лана Биба. 

Фізичний театр більше орієнтований на рухи й пластику, ніж на слова та костюми. Таким чином, за словами фахівців, цей театр безпосередньо особистісний - тобто виходить від самого ансамблю, від особистостей, які його роблять. Але у той же самий час він виходить з людини, і через це він становиться більш людським, і його становиться зрозуміло без слів.

Програма навчання включає в себе:

  • Техніки авторської майстерності фізичного театру
  • Mindfulness - самосвідомість, принципи європейської театральної етики
  • Mime - класична та сучасна пантоміма
  • Театр Платформа - театр епічних мініатюр
  • Devising - ансамбревая розробка
  • Театр масок - нейтральна маска та полумаск

"Літню театральну школу фізичного майстерства ми плануємо продовжувати щорічно. Але потім ми можемо перейти у якусь іншу форму. На жаль, в нас прийнято вважати, що якщо йде якась робота, то ми повинні побатичи якийсь візуальний продукт. Але ми ділимося не продуктом, який можна подати, а ми показуємо як ми по-новому вчилися працювати, нові прийоми, методи", - зазначили фахівці.

Навчання безкоштовне завдяки Європейському культурному фонду. Це перший основний спонсор цього проекту. І другим спонсором є профспілкова організація робітників культури України. 

Після успішного завершення курсу студенти отримають дипломи Лондонської Школи Фізичного Театру. Фіналом семінару стане презентація роботи, яка відбудеться 12 липня о 12:00 в театрі ім. Горького. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...