App Store Google Play

Перевірка виявила порушення у проведені держзакупівель КП "Жилсервіс-9" в АНД районі Дніпра

07.07.2017 10:20
Перевірка виявила порушення у проведені держзакупівель КП "Жилсервіс-9" в АНД районі Дніпра

Держаудитслужба виявила низку порушень у проведені державних закупівель комунальним підприємством "Жилсервіс-9". Про це повідомляє прес-служба Східного офісу Держаудитслужби, передає Дніпроград. 

Зазначається, що у період з 01.12.2015 по 31.12.2016 підприємство неодноразово порушувало процедуру здіснення закупівель та обирало одні і ті ж компанії для реалізації послуг. 

Зокрема, під час перевірки виявлено, що підприємство зайво сплатило понад 161 тис. грн ТОВ «Екосфера Дніпро», яке завищило вартість наданих послуг із прибирання прибудинкових територій, не зазначило про зміни договорі на веб-порталі Уповноваженого органу, несвоєчасно оприлюднило оголошення про результати проведення процедури закупівлі.

Окремо можна виділити ситуацію із закупівлями. До участі в процедурі закупівлі пропозиції надали 2 учасники: ТОВ "Спецкомунгосп" та ТОВ «Екосфера Дніпро". Засновником ТОВ "Спецкомунгосп" є Щебетова Тетяна Іванівна, одночасно вона є директором ТОВ "Екосфера Дніпро". Це свідчить про наявність зв'язку між особами та узгоджувальних дій між учасниками, що порушує основні принципи закупівель.

Результати перевірки передані до керівництва органів міськради, Управління захисту економіки Національної поліції в Дніпропетровській області та Державної податкової інспекції в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпра.

Нагадаємо, що раніше співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі головного спеціаліста одного з управлінь Дніпровської міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...