App Store Google Play

Перевірка виявила порушення у проведені держзакупівель КП "Жилсервіс-9" в АНД районі Дніпра

07.07.2017 10:20
Перевірка виявила порушення у проведені держзакупівель КП "Жилсервіс-9" в АНД районі Дніпра

Держаудитслужба виявила низку порушень у проведені державних закупівель комунальним підприємством "Жилсервіс-9". Про це повідомляє прес-служба Східного офісу Держаудитслужби, передає Дніпроград. 

Зазначається, що у період з 01.12.2015 по 31.12.2016 підприємство неодноразово порушувало процедуру здіснення закупівель та обирало одні і ті ж компанії для реалізації послуг. 

Зокрема, під час перевірки виявлено, що підприємство зайво сплатило понад 161 тис. грн ТОВ «Екосфера Дніпро», яке завищило вартість наданих послуг із прибирання прибудинкових територій, не зазначило про зміни договорі на веб-порталі Уповноваженого органу, несвоєчасно оприлюднило оголошення про результати проведення процедури закупівлі.

Окремо можна виділити ситуацію із закупівлями. До участі в процедурі закупівлі пропозиції надали 2 учасники: ТОВ "Спецкомунгосп" та ТОВ «Екосфера Дніпро". Засновником ТОВ "Спецкомунгосп" є Щебетова Тетяна Іванівна, одночасно вона є директором ТОВ "Екосфера Дніпро". Це свідчить про наявність зв'язку між особами та узгоджувальних дій між учасниками, що порушує основні принципи закупівель.

Результати перевірки передані до керівництва органів міськради, Управління захисту економіки Національної поліції в Дніпропетровській області та Державної податкової інспекції в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпра.

Нагадаємо, що раніше співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі головного спеціаліста одного з управлінь Дніпровської міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...