App Store Google Play

Перевірка виявила порушення у проведені держзакупівель КП "Жилсервіс-9" в АНД районі Дніпра

07.07.2017 10:20
Перевірка виявила порушення у проведені держзакупівель КП "Жилсервіс-9" в АНД районі Дніпра

Держаудитслужба виявила низку порушень у проведені державних закупівель комунальним підприємством "Жилсервіс-9". Про це повідомляє прес-служба Східного офісу Держаудитслужби, передає Дніпроград. 

Зазначається, що у період з 01.12.2015 по 31.12.2016 підприємство неодноразово порушувало процедуру здіснення закупівель та обирало одні і ті ж компанії для реалізації послуг. 

Зокрема, під час перевірки виявлено, що підприємство зайво сплатило понад 161 тис. грн ТОВ «Екосфера Дніпро», яке завищило вартість наданих послуг із прибирання прибудинкових територій, не зазначило про зміни договорі на веб-порталі Уповноваженого органу, несвоєчасно оприлюднило оголошення про результати проведення процедури закупівлі.

Окремо можна виділити ситуацію із закупівлями. До участі в процедурі закупівлі пропозиції надали 2 учасники: ТОВ "Спецкомунгосп" та ТОВ «Екосфера Дніпро". Засновником ТОВ "Спецкомунгосп" є Щебетова Тетяна Іванівна, одночасно вона є директором ТОВ "Екосфера Дніпро". Це свідчить про наявність зв'язку між особами та узгоджувальних дій між учасниками, що порушує основні принципи закупівель.

Результати перевірки передані до керівництва органів міськради, Управління захисту економіки Національної поліції в Дніпропетровській області та Державної податкової інспекції в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпра.

Нагадаємо, що раніше співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі головного спеціаліста одного з управлінь Дніпровської міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...