App Store Google Play

Криворізьку магістраль капітально ремонтують вперше за півстоліття

07.07.2017 19:00
Криворізьку магістраль капітально ремонтують вперше за півстоліття

На Дніпропетровщині розпочався капітальний ремонт траси Дніпро-Кривий Ріг – до середини жовтня дорожники мають оновити більше 50 км шляху. Наразі автомагістралі ремонтують також у запорізькому та донецькому напрямках. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Наразі ми ремонтуємо в області шляхи, які не оновлювалися десятилітями. Капремонт провідних трас регіону – результат ефективної співпраці Кабміну, бюджетного комітету Верховної Ради, Укравтодору, Мінтрансу, Служби автодоріг області та ДніпроОДА», – наголосив Валентин Резніченко.

У комплексі робіт на криворізькому напрямку - вирівнювання шляху, укладання пласту асфальтобетону та верхнього шару дорожнього покриття.

«Ми повністю забезпечні фінансово, нині очікуємо додаткові кошти. За умови своєчасного фінансування, усі роботи виконаємо в намічений строк», – зауважив в.о. начальника Служби автодоріг Дніпропетровської області Геннадій Немога.

Покриття для траси виготовляють на асфальтобетонній мобільній установці італійського виробництва – її нещодавно зібрали неподалік від криворізької траси в селищі Девладове.

Потужності – 240 тонн асфальтобетону різних видів на годину. Установку при необхідності можна перевезти й за пару тижнів зібрати на новому місці. Крім того, вона відповідає європейським екологічним стандартам. Увесь технологічний процес комп’ютеризований, тож якість підрядник гарантує.

Криворізьку магістраль збудували у 60-х роках минулого століття. За цей час на ній здебільшого латали ями. Водії кажуть, капремонт такого масштабу на трасі бачать вперше. 

«Місцями дороги взагалі не було. Це добре, що взялися за її капітальний ремонт. Хочеться, аби так відремонтували і трасу на Миколаїв», – висловив побажання водій Анатолій.

Під час ремонту дороги рух транспорту не перекривають. В обидва боки автівки пропускають в реверсному режимі.

«Видно, що люди стараються, ремонтують, – зазначив водій маршрутки Віктор. – Однак поки оцінювати не беруся. Як з’явиться якісне дорожне покриття, тоді скажу: «Молодці, хлопці!».

Крім автомагістралей, на Дніпропетровщині капітально ремонтують комунальні дороги. За два роки вже зробили понад 300 автошляхів, у планах до кінця 2017-го – ще 160.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...