App Store Google Play

Хочете підзаробити? Допоможіть дніпровським алергікам!

07.07.2017 13:20
Хочете підзаробити? Допоможіть дніпровським алергікам!

У Дніпрі та навколишніх населених пунктах активісти платять за вирвану амброзію. Про це сьогодні під час прес-конференції у медіа-центрі «Інформатор» повідомили самі активісти, передає Дніпроград.

Акція по збору амброзії триває вже п’ятий день. Наразі зібрано вже близько 600 кілограм. За кожен принесений кілограм амброзії активісти платять три гривні. Головна вимога – рослина має бути вирвана з коренем. Також збирачів рослини просять зв’язувати амброзію у снопики.

Дмитро Подопригора, один з авторів проекту, пишається, що акцію по збору амброзії підхопили у Підгородньому, Придніпровську та Братському.

«Я вважаю, що таким чином ми викликали бажання мешканців інших районів долучитися до збору амброзії. Не надто важливо, скільки ми зараз зібрали в Обухівці. Важливіше, що ця акція поширюється», - розповів Дмитро.

Олена Метельська, одна з організаторів, розповіла, що почала займатися питанням амброзії через дітей, які страждають на алергію. Вона зазначає, що у Дніпропетровській та Запорізькій області рівень поширення амброзії найвищий в Україні. Жінка, як небайдужа мама, розпочинала сама, однак потім разом з однодумцями вирішила скоординувати зусилля задля ефективнішої роботи над знищенням алергену.

Амброзію приймають у смт. Обухівка, за адресою: вулиця Некрасова, 13. Збір у Обухівці триває до 15 липня. З 12 липня стартує подібна акція у Придніпровську.

Нагадаємо, раніше Дніпроград повідомляв, як вберегти свій орагнізм в період алергії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....