App Store Google Play

Хочете підзаробити? Допоможіть дніпровським алергікам!

07.07.2017 13:20
Хочете підзаробити? Допоможіть дніпровським алергікам!

У Дніпрі та навколишніх населених пунктах активісти платять за вирвану амброзію. Про це сьогодні під час прес-конференції у медіа-центрі «Інформатор» повідомили самі активісти, передає Дніпроград.

Акція по збору амброзії триває вже п’ятий день. Наразі зібрано вже близько 600 кілограм. За кожен принесений кілограм амброзії активісти платять три гривні. Головна вимога – рослина має бути вирвана з коренем. Також збирачів рослини просять зв’язувати амброзію у снопики.

Дмитро Подопригора, один з авторів проекту, пишається, що акцію по збору амброзії підхопили у Підгородньому, Придніпровську та Братському.

«Я вважаю, що таким чином ми викликали бажання мешканців інших районів долучитися до збору амброзії. Не надто важливо, скільки ми зараз зібрали в Обухівці. Важливіше, що ця акція поширюється», - розповів Дмитро.

Олена Метельська, одна з організаторів, розповіла, що почала займатися питанням амброзії через дітей, які страждають на алергію. Вона зазначає, що у Дніпропетровській та Запорізькій області рівень поширення амброзії найвищий в Україні. Жінка, як небайдужа мама, розпочинала сама, однак потім разом з однодумцями вирішила скоординувати зусилля задля ефективнішої роботи над знищенням алергену.

Амброзію приймають у смт. Обухівка, за адресою: вулиця Некрасова, 13. Збір у Обухівці триває до 15 липня. З 12 липня стартує подібна акція у Придніпровську.

Нагадаємо, раніше Дніпроград повідомляв, як вберегти свій орагнізм в період алергії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...