App Store Google Play

Хочете підзаробити? Допоможіть дніпровським алергікам!

07.07.2017 13:20
Хочете підзаробити? Допоможіть дніпровським алергікам!

У Дніпрі та навколишніх населених пунктах активісти платять за вирвану амброзію. Про це сьогодні під час прес-конференції у медіа-центрі «Інформатор» повідомили самі активісти, передає Дніпроград.

Акція по збору амброзії триває вже п’ятий день. Наразі зібрано вже близько 600 кілограм. За кожен принесений кілограм амброзії активісти платять три гривні. Головна вимога – рослина має бути вирвана з коренем. Також збирачів рослини просять зв’язувати амброзію у снопики.

Дмитро Подопригора, один з авторів проекту, пишається, що акцію по збору амброзії підхопили у Підгородньому, Придніпровську та Братському.

«Я вважаю, що таким чином ми викликали бажання мешканців інших районів долучитися до збору амброзії. Не надто важливо, скільки ми зараз зібрали в Обухівці. Важливіше, що ця акція поширюється», - розповів Дмитро.

Олена Метельська, одна з організаторів, розповіла, що почала займатися питанням амброзії через дітей, які страждають на алергію. Вона зазначає, що у Дніпропетровській та Запорізькій області рівень поширення амброзії найвищий в Україні. Жінка, як небайдужа мама, розпочинала сама, однак потім разом з однодумцями вирішила скоординувати зусилля задля ефективнішої роботи над знищенням алергену.

Амброзію приймають у смт. Обухівка, за адресою: вулиця Некрасова, 13. Збір у Обухівці триває до 15 липня. З 12 липня стартує подібна акція у Придніпровську.

Нагадаємо, раніше Дніпроград повідомляв, як вберегти свій орагнізм в період алергії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...