App Store Google Play

У Кам'янському зробили третю спробу заборонити продаж алкоголю вночі

06.07.2017 21:00
У Кам'янському зробили третю спробу заборонити продаж алкоголю вночі

Сьогодні, 6 липня, у Кам’янському міськрада ввела рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива вночі на території міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Кам`янської міської ради.

Відповідно до рішення, щоденно з 22 години вечора до 8 ранку буде діяти заборона нічного продажу алкоголю, враховуючи вихідні дні та свята.

Згідно з інформацією, мета такої міри -  пропаганда в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, усунення порушень громадського порядку в нічний час. Не менш важливою причиною є прагнення зменшити кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, враховуючи численні скарги мешканців міста на порушення тиші та спокою.

Рішенням передбачено заборону роздрібної торгівлі на території міста в стаціонарних об'єктах торгівлі та тимчасових спорудах, крім закладів ресторанного господарства.

Забезпечити належний контроль за виконанням заборони доручено Кам’янському відділу поліції спільно з представниками міських громадських формувань. Департаменту з гуманітарних питань міської ради доручено проводити роз’яснювальну роботу  про шкідливий вплив споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на організм людини в школах.

Нагадаємо, що 17 червня сесія Кам'янської міської ради підтримала проект про заборону торгівлі спиртним на території міста. Одна Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом вищезазначене рішення було скасовано на підставі подання позову приватного підприємця.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...