App Store Google Play

У Кам'янському зробили третю спробу заборонити продаж алкоголю вночі

06.07.2017 21:00
У Кам'янському зробили третю спробу заборонити продаж алкоголю вночі

Сьогодні, 6 липня, у Кам’янському міськрада ввела рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива вночі на території міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Кам`янської міської ради.

Відповідно до рішення, щоденно з 22 години вечора до 8 ранку буде діяти заборона нічного продажу алкоголю, враховуючи вихідні дні та свята.

Згідно з інформацією, мета такої міри -  пропаганда в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, усунення порушень громадського порядку в нічний час. Не менш важливою причиною є прагнення зменшити кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, враховуючи численні скарги мешканців міста на порушення тиші та спокою.

Рішенням передбачено заборону роздрібної торгівлі на території міста в стаціонарних об'єктах торгівлі та тимчасових спорудах, крім закладів ресторанного господарства.

Забезпечити належний контроль за виконанням заборони доручено Кам’янському відділу поліції спільно з представниками міських громадських формувань. Департаменту з гуманітарних питань міської ради доручено проводити роз’яснювальну роботу  про шкідливий вплив споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на організм людини в школах.

Нагадаємо, що 17 червня сесія Кам'янської міської ради підтримала проект про заборону торгівлі спиртним на території міста. Одна Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом вищезазначене рішення було скасовано на підставі подання позову приватного підприємця.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...
Ну, ось і прийшов місяць-вересень, з якого традиційно починається навчальний рік у школярів та студентів. Цього року перше вересня можна було б назвати особливим. Як-не-як влітку вступив в дію закон п...