App Store Google Play

У Дніпрі закриватимуть сміттєпроводи у багатоповерхівках: причина

06.07.2017 09:00
У Дніпрі закриватимуть сміттєпроводи у багатоповерхівках: причина
70% сміттєпроводів у багатоповерхівках Дніпра вже заварені. Про це під час прямої телефонної лінії 5 липня повідомив начальник управління з експлуатації житлового господарства департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Віталій Слєпцов., передає Дніпроград.
 
Представник мерії зазначив, що із 6 тис. 100 будинків комунальної власності сміттєпроводами обладнано 1,1 тис. – 18% від загальної кількості. Причиною заварювання є не лише брак двірників, а й проблеми, які можуть спричинити ці конструкції.

«Обслуговування сміттєпроводу – це досить велике навантаження для двірника за невисоку зарплатню. Слід враховувати вірогідність отримання ним травм при прибиранні там відходів. В останні роки спостерігається відтік цього персоналу. Якщо, наприклад, двадцять років тому ми мали 2 тис. 800 двірників, то зараз – 650. Сміттєпроводи часто є причиною виникнення пожеж у під'їздах, поширення неприємних запахів, різних комах, гризунів тощо. Крім того, вони часто засмічуються», – сказав Віталій Слєпцов.
 
За словами начальника управління, заварювання сміттєпроводів у багатоповерхівках розпочалося вже давно, але активно це почали роботи навесні цього року, коли виконком міськради ухвалив рішення про їхнє закриття. Попередньо проводиться роз'яснювальна робота з мешканцями, і ремонтні бригади аварійних служб заварюють конструкції. Наприклад, наразі в Самарському та Чечелівському районах залишилося по одному незавареному сміттєпроводу, повідомив Віталій Слєпцов.

«Перед заварюванням сміттєпроводи ретельно очищують. У перспективі їх можна буде використовувати для розміщення внутрішньобудинкових, локальних мереж», – додав  представник департаменту житлового господарства міськради.

Нагадаємо що з 1 червня 2017 року послуга з обслуговування сміттєпроводів у багатоквартирних будинках міста Дніпра виключили з переліку послуг, що надаються.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...