App Store Google Play

У Дніпрі закриватимуть сміттєпроводи у багатоповерхівках: причина

06.07.2017 09:00
У Дніпрі закриватимуть сміттєпроводи у багатоповерхівках: причина
70% сміттєпроводів у багатоповерхівках Дніпра вже заварені. Про це під час прямої телефонної лінії 5 липня повідомив начальник управління з експлуатації житлового господарства департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Віталій Слєпцов., передає Дніпроград.
 
Представник мерії зазначив, що із 6 тис. 100 будинків комунальної власності сміттєпроводами обладнано 1,1 тис. – 18% від загальної кількості. Причиною заварювання є не лише брак двірників, а й проблеми, які можуть спричинити ці конструкції.

«Обслуговування сміттєпроводу – це досить велике навантаження для двірника за невисоку зарплатню. Слід враховувати вірогідність отримання ним травм при прибиранні там відходів. В останні роки спостерігається відтік цього персоналу. Якщо, наприклад, двадцять років тому ми мали 2 тис. 800 двірників, то зараз – 650. Сміттєпроводи часто є причиною виникнення пожеж у під'їздах, поширення неприємних запахів, різних комах, гризунів тощо. Крім того, вони часто засмічуються», – сказав Віталій Слєпцов.
 
За словами начальника управління, заварювання сміттєпроводів у багатоповерхівках розпочалося вже давно, але активно це почали роботи навесні цього року, коли виконком міськради ухвалив рішення про їхнє закриття. Попередньо проводиться роз'яснювальна робота з мешканцями, і ремонтні бригади аварійних служб заварюють конструкції. Наприклад, наразі в Самарському та Чечелівському районах залишилося по одному незавареному сміттєпроводу, повідомив Віталій Слєпцов.

«Перед заварюванням сміттєпроводи ретельно очищують. У перспективі їх можна буде використовувати для розміщення внутрішньобудинкових, локальних мереж», – додав  представник департаменту житлового господарства міськради.

Нагадаємо що з 1 червня 2017 року послуга з обслуговування сміттєпроводів у багатоквартирних будинках міста Дніпра виключили з переліку послуг, що надаються.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...