App Store Google Play

У Дніпрі опубліковані довгоочікувані списки другої черги ОСББ та ЖБК

06.07.2017 12:40
У Дніпрі опубліковані довгоочікувані списки другої черги ОСББ та ЖБК

Вчора, 5 липня, у Дніпрі опублікували списки другої черги переможців міської програми підтримки ОСББ та ЖБК. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заступника міського голови в Дніпровській міській раді Михайла Лисенка у Facebook.

Нагадаємо, що у минулому році вперше була прийнята програма фінансової підтримки ОСББ та ЖБК. У 2016 році було відібрано 252 переможців, які визначалися на підставі готовності співфінансувати необхідні ремонтні роботи в будинках. Йдеться про допомогу з утепленням стін, підвалів та дахів, модернізацію систем опалення, заміну вікон, встановлення лічильників тепла й води.

Раніше зазначалось, що для проведення відповідних робіт у Держбюджеті-2017 було заплановано понад 430 мільйонів гривень.

Через програму підтримки ОСББ та ЖБК у Дніпрі розгорівся скандал, як заявляв Михайло Лисенко зазначена програма має низку підводних каменів, що були заздалегідь розставлені її автором Олександром Лигіним. В свою чергу, депутат міськради Анжеліка Пилипенко запропонувала правки до цієї програми.

Однак фахівці запевняли, що міська влада контролює цей процес та робить усе, аби програма підтримки працювала, а заявки приймалися.

Отже, вчора Михайла Лисенка опублікував списки другої черги програми підтримки ОСББ та ЖБК.

Згідно з програмою, виділена сума від міського бюджету склала більше 12 мільйонів гривень для 109 відібраних переможців. Серед визначених найбільш пріоритетних робіт значаться наступні: оновлення та заміна сантехсистеми, електрики, централізованого опалення, покрівлі.

Повний список ОСББ та ЖБК - переможців програми із зазначенням планованого ремонту, читайте тут.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...