App Store Google Play

У Дніпрі опубліковані довгоочікувані списки другої черги ОСББ та ЖБК

06.07.2017 12:40
У Дніпрі опубліковані довгоочікувані списки другої черги ОСББ та ЖБК

Вчора, 5 липня, у Дніпрі опублікували списки другої черги переможців міської програми підтримки ОСББ та ЖБК. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заступника міського голови в Дніпровській міській раді Михайла Лисенка у Facebook.

Нагадаємо, що у минулому році вперше була прийнята програма фінансової підтримки ОСББ та ЖБК. У 2016 році було відібрано 252 переможців, які визначалися на підставі готовності співфінансувати необхідні ремонтні роботи в будинках. Йдеться про допомогу з утепленням стін, підвалів та дахів, модернізацію систем опалення, заміну вікон, встановлення лічильників тепла й води.

Раніше зазначалось, що для проведення відповідних робіт у Держбюджеті-2017 було заплановано понад 430 мільйонів гривень.

Через програму підтримки ОСББ та ЖБК у Дніпрі розгорівся скандал, як заявляв Михайло Лисенко зазначена програма має низку підводних каменів, що були заздалегідь розставлені її автором Олександром Лигіним. В свою чергу, депутат міськради Анжеліка Пилипенко запропонувала правки до цієї програми.

Однак фахівці запевняли, що міська влада контролює цей процес та робить усе, аби програма підтримки працювала, а заявки приймалися.

Отже, вчора Михайла Лисенка опублікував списки другої черги програми підтримки ОСББ та ЖБК.

Згідно з програмою, виділена сума від міського бюджету склала більше 12 мільйонів гривень для 109 відібраних переможців. Серед визначених найбільш пріоритетних робіт значаться наступні: оновлення та заміна сантехсистеми, електрики, централізованого опалення, покрівлі.

Повний список ОСББ та ЖБК - переможців програми із зазначенням планованого ремонту, читайте тут.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...