App Store Google Play

Стали відомі склад та головний тренер СК «Дніпро-1»

06.07.2017 19:30
Стали відомі склад та головний тренер СК «Дніпро-1»

Сьогодні стали відомі імена гравців та тренера новоствореного СК «Дніпро-1». Їх повідомив почесний президент клубу Юрій Береза у медіа-центрі «Інформатор», передає Дніпроград.

Тренером СК став Дмитро Михайленко, який залишив ФК «Дніпро». Юрій Береза також представив гравців, які гратимуть у найближчому матчі проти «Буковини». Серед них – Євген Чеберячко, Володимир Польовий та колишній капітан «Дніпра» Сергій Кравченко.

Плани СК «Дніпро-1» на найближчі п’ять років – це повернути великий футбол до нашого міста. Також Юрій Береза заявив, що у його клубі гратимуть виключно українці, адже ще одна велика задача спортивного клубу – порятунок футболу у Дніпрі.

«Філософія спортивного клубу «Дніпро-1» та взагалі наших всіх подальших дій – це створення такої «dream-team» Дніпропетровської області, і, найголовніше, не втратити футбольні таланти, які народжені у нас, щоб вони зараз не перейшли до, скажімо так, недружніх нам клубів», - наголосив Юрій Береза.

Почесний президент СК «Дніпро-1» також наголосив, що його порадниками на цьому складному шляху становлення нового великого клубу будуть Роман Зозуля та Руслан Ротань.

Оголошений конкурс на гімн СК «Дніпро-1». Будь-який мешканець може запропонувати свій варіант гімну. Форма нового клубу буде презентована незабаром. Очікується, що стадіоном, на якому СК проводитиме свої матчі, стане легендарний «Метеор».

Важливим питанням, яке хвилює більшість місцевих вболівальників, є стосунки між ФК «Дніпро» та СК «Дніпро-1». Відомо, що ультрас ФК розділився на дві частини: на тих, хто підтримує новий клуб, і тих, хто залишається вірним легендарному клубу.

«Закликаю всіх прийти 9 липня на стадіон і підтримати нас. Звертаюсь до вас від імені футболістів нашого клубу!», - підсумував Юрій Береза.

Нагадаємо, 9 липня СК «Дніпро-1» прийматиме «Буковину» у рамках Кубку України, а ФК «Дніпро» відправиться на Львівщину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...
Ну, ось і прийшов місяць-вересень, з якого традиційно починається навчальний рік у школярів та студентів. Цього року перше вересня можна було б назвати особливим. Як-не-як влітку вступив в дію закон п...