App Store Google Play

Стали відомі склад та головний тренер СК «Дніпро-1»

06.07.2017 19:30
Стали відомі склад та головний тренер СК «Дніпро-1»

Сьогодні стали відомі імена гравців та тренера новоствореного СК «Дніпро-1». Їх повідомив почесний президент клубу Юрій Береза у медіа-центрі «Інформатор», передає Дніпроград.

Тренером СК став Дмитро Михайленко, який залишив ФК «Дніпро». Юрій Береза також представив гравців, які гратимуть у найближчому матчі проти «Буковини». Серед них – Євген Чеберячко, Володимир Польовий та колишній капітан «Дніпра» Сергій Кравченко.

Плани СК «Дніпро-1» на найближчі п’ять років – це повернути великий футбол до нашого міста. Також Юрій Береза заявив, що у його клубі гратимуть виключно українці, адже ще одна велика задача спортивного клубу – порятунок футболу у Дніпрі.

«Філософія спортивного клубу «Дніпро-1» та взагалі наших всіх подальших дій – це створення такої «dream-team» Дніпропетровської області, і, найголовніше, не втратити футбольні таланти, які народжені у нас, щоб вони зараз не перейшли до, скажімо так, недружніх нам клубів», - наголосив Юрій Береза.

Почесний президент СК «Дніпро-1» також наголосив, що його порадниками на цьому складному шляху становлення нового великого клубу будуть Роман Зозуля та Руслан Ротань.

Оголошений конкурс на гімн СК «Дніпро-1». Будь-який мешканець може запропонувати свій варіант гімну. Форма нового клубу буде презентована незабаром. Очікується, що стадіоном, на якому СК проводитиме свої матчі, стане легендарний «Метеор».

Важливим питанням, яке хвилює більшість місцевих вболівальників, є стосунки між ФК «Дніпро» та СК «Дніпро-1». Відомо, що ультрас ФК розділився на дві частини: на тих, хто підтримує новий клуб, і тих, хто залишається вірним легендарному клубу.

«Закликаю всіх прийти 9 липня на стадіон і підтримати нас. Звертаюсь до вас від імені футболістів нашого клубу!», - підсумував Юрій Береза.

Нагадаємо, 9 липня СК «Дніпро-1» прийматиме «Буковину» у рамках Кубку України, а ФК «Дніпро» відправиться на Львівщину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...