App Store Google Play

На Дніпропетровщині позаштатна радниця Коломойського відремонтує вулицю до «Дніпроазоту» за 100 мільйонів

06.07.2017 17:20
На Дніпропетровщині позаштатна радниця Коломойського відремонтує вулицю до «Дніпроазоту» за 100 мільйонів

На Дніпропетровщині заплановай капітальний ремонт дорожнього покриття Січеславського шляху у місті Кам'янське. Про це повідомляє Дніпроград з просилянням на «Наші Гроші».

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради, за результатами тендеру, 16 червня замовив ТОВ «Будінвест Інжиніринг» капітальний ремонт дороги по вулиці Січеславський шлах. Згідно з системою «Прозорро», очікувана вартість замлвлення складає 100 мільйонів гривень.

Згідно з інформацією, до кінця року відремонтують дорожнє покриття п’ятикілометрової вулиці, яка проходить через промислову зону міста. Саме вона розміщена між заводами - ПрАТ «ЄВРАЗ Южкокс» та ПАТ «Дніпроазот».

Також планується нанести розмітку, встановити огородження, знаки і люки. В середньому, ремонт обійдеться в 20 мільйонів гривень за кілометр дороги. Відповідно до програми, гарантійний строк складає три роки.

Найбільша сума – майже 30 мільйонів гривень - піде на щільний крупнозернистий асфальтобетон. Також близько 22 мільйонів гривень виокремили на асфальтобетон іншої марки - пористий крупнозернистий. Ще 17 мільйонів гривень відведено на щільний асфальтобетон дрібнозернистий. Бортове каміння коштує близько 520 гривень за одиницю. Бетон обійдеться у 1,5 тисячі гривень за метр кубічний.

На заробітну плату планують витратити більше 800 тисяч гривень, тобто менше відсотка загальної вартості підряду.

Зазначається, що ціна угоди на три відсотки нижча від очікуваної вартості закупівлі. Єдиним конкурентом, ціна якого була на три відсотки вищою, було приватне підприємство Людмили Єрмоленко «Сегмент».  Жінка є матір’ю екс-директора місцевого комунального підприємства «Дорожник» Вадима Єрмоленка. Зараз кінцевим бенефіціаром фірми-суперника значиться її директор - Валерій Мороз.

Обидва учасники тендеру жодного разу не знижували ціну під час аукціону.

Повідомляється, що Дніпровський «Будінвест Інжиніринг» належить Ірині Воробйовій та директору Юрію Білику. Раніше керівником був Олексій Крамарь, колишній головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Дніпропетровської РДА. У 2015 році він балотувався у Дніпропетровську облраду партії «Наш край».

Ірина Воробйова була головним бухгалтером ТОВ «Спецкомунгосп», яке нині записане на Максима Бондаренка. Свого часу «Спецкомунгосп» належав Тетяні Щебетовій, Едуарду Коваленку і ТОВ «Дніпроуніверсал» Людмили Калмикової, котра була позаштатним радником Ігоря Коломойського на посаді губернатора Дніпропетровщини.

Також у 2011 році серед засновників «Дніпроуніверсалу» значилась Вікторія Корбан, сестра Геннадія Корбана, екс-заступника голови Дніпропетровської ОДА при Ігорю Коломойському.

«Будінвест Інжиніринг» почав вигравати тендери міськради та ОДА у Дніпрі з квітня місяця. Відтоді отримав держпідряди майже на 130 мільйонів гривень, з яких нинішній – найбільший. Крім того, замовник збирається укласти 13 додаткових угод про капремонт доріг на суму, яка перевищуватиме 100 мільйонів гривень.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...