App Store Google Play

Дніпрян запрошують на відкриття першої експериментальної платформи «Stage»

06.07.2017 16:40
Дніпрян запрошують на відкриття першої експериментальної платформи «Stage»

Сьогодні, 6 липня, у Дніпрі в ІА «Міст-Дніпро» мешканців та гостей міста запросили на відкриття першої  незалежної платформи «Stage». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«8 липня ми відкриваємо експериментальний проект «Stage», тобто «Сцена». Розробка дизайну та ідеї належить групі європейських архітекторів, зокрема польських, а також волонтерам. За великим рахунком, саме волонтери ініціювали створення подібного простору», - розповіла куратор культурної програми Ольга Самойленко.

«Конструювали сцену протягом п’яти місяців на місці занедбаного зеленого амфітеатру в Парку ім. Шевченко. Основні організаційні питання взяла на себе вільна художня майстерня «Ksi Prostir Ѯ», а також ГО «Культура Медіальна», представниками якої є ми. Наразі сцена готова до виступів, різножанрових заходів та прийому гостей», - підкреслив організатор заходу Андрій Палаш.

Формат «Stage» передбачає проведення подальших безкоштовних музичних, театральних, танцювальних виступів. Виконавцям достатньо лише попередньо звернутися до організаторів на сторінці у Facebook або за номером телефону: 0982124671.

«Прагнемо у майбутньому запрошувати на освітні лекції та workshop. У такому вигляді платформа має проіснувати до кінця літа», - додав Андрій Палаш.

Програма відкриття розпочнеться малюнками з натури та чаюванням від «Ksi Prostir Ѯ» о 12:00.

«О 19:00 приходьте танцювати та рефлексувати під ритми джазу і фанку від Роджера Фанки, який кружлятиме вініл та голови. А вже о 21:30 ми сядемо відпочивати і дивитися «Автостопом по галактиці. Беріть ковдри, друзів і будемо відкривати», - запросили спікери.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...