App Store Google Play

Дніпрян запрошують на відкриття першої експериментальної платформи «Stage»

06.07.2017 16:40
Дніпрян запрошують на відкриття першої експериментальної платформи «Stage»

Сьогодні, 6 липня, у Дніпрі в ІА «Міст-Дніпро» мешканців та гостей міста запросили на відкриття першої  незалежної платформи «Stage». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«8 липня ми відкриваємо експериментальний проект «Stage», тобто «Сцена». Розробка дизайну та ідеї належить групі європейських архітекторів, зокрема польських, а також волонтерам. За великим рахунком, саме волонтери ініціювали створення подібного простору», - розповіла куратор культурної програми Ольга Самойленко.

«Конструювали сцену протягом п’яти місяців на місці занедбаного зеленого амфітеатру в Парку ім. Шевченко. Основні організаційні питання взяла на себе вільна художня майстерня «Ksi Prostir Ѯ», а також ГО «Культура Медіальна», представниками якої є ми. Наразі сцена готова до виступів, різножанрових заходів та прийому гостей», - підкреслив організатор заходу Андрій Палаш.

Формат «Stage» передбачає проведення подальших безкоштовних музичних, театральних, танцювальних виступів. Виконавцям достатньо лише попередньо звернутися до організаторів на сторінці у Facebook або за номером телефону: 0982124671.

«Прагнемо у майбутньому запрошувати на освітні лекції та workshop. У такому вигляді платформа має проіснувати до кінця літа», - додав Андрій Палаш.

Програма відкриття розпочнеться малюнками з натури та чаюванням від «Ksi Prostir Ѯ» о 12:00.

«О 19:00 приходьте танцювати та рефлексувати під ритми джазу і фанку від Роджера Фанки, який кружлятиме вініл та голови. А вже о 21:30 ми сядемо відпочивати і дивитися «Автостопом по галактиці. Беріть ковдри, друзів і будемо відкривати», - запросили спікери.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...