App Store Google Play

Завтра у Верхньодніпровську відбудуться навчальні заходи та виїзні консультації від ПГ "СІЧ"

05.07.2017 19:30
Завтра у Верхньодніпровську відбудуться навчальні заходи та виїзні консультації від ПГ "СІЧ"

6 липня у Верхньодніпровську відбудеться низка навчаючих заходів та виїзні консультації від ГО «ПГ «СІЧ». Про це йдеться на офіційній сторінці у Facebook ПГ "СІЧ", передає Дніпроград.

"Запрошуємо учасників АТО, співробітників органів місцевого самоврядування, фахівців соціальних служб, психологів, психотерапевтів, лікарів та волонтерів, що надають допомогу постраждалим внаслідок військового конфлікту!", - повідомляють правозахисники.

Заходи відбудуться у приміщенні Райради, пр. Шевченка 21 на 3 поверсі за наступним графіком:

  • 10.00 – 12.00 - Виїзна юридична консультація для військовослужбовців та членів їх родин. Питання: отримання компенсації за поранення, отримання статусу учасника бойових дій, взаємодія з комунальними підприємствами, новини законодавства стосовно отримання житла, проходження МСЕК та інші питання за запитом. 
  • 13.00 – 15.00 - Семінар для співробітників органів державної влади та місцевого самоврядування, соціальних служб, НГО. «Організаційно-правові та соціальні аспекти роботи з населенням, яке постраждало внаслідок конфлікту на Сході України».

Заходи від центру психічного здоров’я і травматерапії «ФорпостHELP»:

  • 10.00 – 12.45 - «Проблема диференційного діагнозу при розладах, пов’язаних зі стресом. Навички реферування клієнтів». Тренінг для психологів, лікарів, соціальних працівників, представників НГО, що надають консультативну допомогу або здійснюють супровід при реабілітації учасників АТО, ВПО, СЖО. 
  • 14.30 – 16.30 - «Основи розуміння про розлади, пов’язані зі стресом. Роль медико- психолого-соціальної підтримки та якісного реферування клієнтів». Інтерактивна лекція для співробітників органів місцевого самоврядування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...