App Store Google Play

Завтра у Верхньодніпровську відбудуться навчальні заходи та виїзні консультації від ПГ "СІЧ"

05.07.2017 19:30
Завтра у Верхньодніпровську відбудуться навчальні заходи та виїзні консультації від ПГ "СІЧ"

6 липня у Верхньодніпровську відбудеться низка навчаючих заходів та виїзні консультації від ГО «ПГ «СІЧ». Про це йдеться на офіційній сторінці у Facebook ПГ "СІЧ", передає Дніпроград.

"Запрошуємо учасників АТО, співробітників органів місцевого самоврядування, фахівців соціальних служб, психологів, психотерапевтів, лікарів та волонтерів, що надають допомогу постраждалим внаслідок військового конфлікту!", - повідомляють правозахисники.

Заходи відбудуться у приміщенні Райради, пр. Шевченка 21 на 3 поверсі за наступним графіком:

  • 10.00 – 12.00 - Виїзна юридична консультація для військовослужбовців та членів їх родин. Питання: отримання компенсації за поранення, отримання статусу учасника бойових дій, взаємодія з комунальними підприємствами, новини законодавства стосовно отримання житла, проходження МСЕК та інші питання за запитом. 
  • 13.00 – 15.00 - Семінар для співробітників органів державної влади та місцевого самоврядування, соціальних служб, НГО. «Організаційно-правові та соціальні аспекти роботи з населенням, яке постраждало внаслідок конфлікту на Сході України».

Заходи від центру психічного здоров’я і травматерапії «ФорпостHELP»:

  • 10.00 – 12.45 - «Проблема диференційного діагнозу при розладах, пов’язаних зі стресом. Навички реферування клієнтів». Тренінг для психологів, лікарів, соціальних працівників, представників НГО, що надають консультативну допомогу або здійснюють супровід при реабілітації учасників АТО, ВПО, СЖО. 
  • 14.30 – 16.30 - «Основи розуміння про розлади, пов’язані зі стресом. Роль медико- психолого-соціальної підтримки та якісного реферування клієнтів». Інтерактивна лекція для співробітників органів місцевого самоврядування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...