App Store Google Play

У Вілкула істерика через розслідування ДФС і несплату податків

05.07.2017 20:00
У Вілкула істерика через розслідування ДФС і несплату податків

Народний депутат з Кривого Рогу Олександр Вілкул нервово і не адекватно відреагував на розслідування Дніпропетровського обласного управління ДФС, яким було виявлено багатомільйонні ухиляння від податків посадовця, який не працюючи ніде крім державної служби, задекларував неабиякі статки в іноземній валюті.

На своїй сторінці в соціальній мережі підозрюваний Вілкул замість пояснень невідповідності декларованих статків і сплачених податків, нападає на очільницю ДФС Оксану Томчук, називаючи її то «неграмотною пройдохою», то «олігархом». Не минає опозиційний до України політик своєю увагою і родину Оксани, докоряючи їй, що захищала свого брата, свого часу облудно звинуваченого в тероризмі лише через те, що його прізвище значилось в телефонній книзі іншого підозрюваного.

Як це не дивно, але «неграмотна» Томчук таки змогла простим аналізом документів знайти 20 мільйонів гривень, які «надто грамотний» «великий господарник» Вілкул намагався приховати від держави. При цьому у «олігарха» Томчук немає власних гвинтокрилів, які доводиться ховати від податкової, як у криворізького «ніщеброда» Сашка.

При цьому сам Олександр переконаний, що увага до нього і його порушень закону - не звичайний наслідок планової роботи ДФС, а «відплата за 9 травня». Тим самим Вілкул визнає свою роль організатора та ідейного натхненника масового побиття дніпрян на Алеї Слави руками найнятих ним тітушок. Останній факт, нагадаємо, підтвердила також і СБУ.

Коментуючи дії колеги по парламенту, народний депутат Андрій Денисенко зауважив, що хоча Вілкул – і не Аль Капоне, але кінець його чекає схожий.

«Всім Дніпром з нетерпінням чекаємо від Юрія Луценка подання до ВР на зняття недоторканості і арешт. Голоси знайдуться!» - переконаний Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...