App Store Google Play

У Вілкула істерика через розслідування ДФС і несплату податків

05.07.2017 20:00
У Вілкула істерика через розслідування ДФС і несплату податків

Народний депутат з Кривого Рогу Олександр Вілкул нервово і не адекватно відреагував на розслідування Дніпропетровського обласного управління ДФС, яким було виявлено багатомільйонні ухиляння від податків посадовця, який не працюючи ніде крім державної служби, задекларував неабиякі статки в іноземній валюті.

На своїй сторінці в соціальній мережі підозрюваний Вілкул замість пояснень невідповідності декларованих статків і сплачених податків, нападає на очільницю ДФС Оксану Томчук, називаючи її то «неграмотною пройдохою», то «олігархом». Не минає опозиційний до України політик своєю увагою і родину Оксани, докоряючи їй, що захищала свого брата, свого часу облудно звинуваченого в тероризмі лише через те, що його прізвище значилось в телефонній книзі іншого підозрюваного.

Як це не дивно, але «неграмотна» Томчук таки змогла простим аналізом документів знайти 20 мільйонів гривень, які «надто грамотний» «великий господарник» Вілкул намагався приховати від держави. При цьому у «олігарха» Томчук немає власних гвинтокрилів, які доводиться ховати від податкової, як у криворізького «ніщеброда» Сашка.

При цьому сам Олександр переконаний, що увага до нього і його порушень закону - не звичайний наслідок планової роботи ДФС, а «відплата за 9 травня». Тим самим Вілкул визнає свою роль організатора та ідейного натхненника масового побиття дніпрян на Алеї Слави руками найнятих ним тітушок. Останній факт, нагадаємо, підтвердила також і СБУ.

Коментуючи дії колеги по парламенту, народний депутат Андрій Денисенко зауважив, що хоча Вілкул – і не Аль Капоне, але кінець його чекає схожий.

«Всім Дніпром з нетерпінням чекаємо від Юрія Луценка подання до ВР на зняття недоторканості і арешт. Голоси знайдуться!» - переконаний Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...