App Store Google Play

У Вілкула істерика через розслідування ДФС і несплату податків

05.07.2017 20:00
У Вілкула істерика через розслідування ДФС і несплату податків

Народний депутат з Кривого Рогу Олександр Вілкул нервово і не адекватно відреагував на розслідування Дніпропетровського обласного управління ДФС, яким було виявлено багатомільйонні ухиляння від податків посадовця, який не працюючи ніде крім державної служби, задекларував неабиякі статки в іноземній валюті.

На своїй сторінці в соціальній мережі підозрюваний Вілкул замість пояснень невідповідності декларованих статків і сплачених податків, нападає на очільницю ДФС Оксану Томчук, називаючи її то «неграмотною пройдохою», то «олігархом». Не минає опозиційний до України політик своєю увагою і родину Оксани, докоряючи їй, що захищала свого брата, свого часу облудно звинуваченого в тероризмі лише через те, що його прізвище значилось в телефонній книзі іншого підозрюваного.

Як це не дивно, але «неграмотна» Томчук таки змогла простим аналізом документів знайти 20 мільйонів гривень, які «надто грамотний» «великий господарник» Вілкул намагався приховати від держави. При цьому у «олігарха» Томчук немає власних гвинтокрилів, які доводиться ховати від податкової, як у криворізького «ніщеброда» Сашка.

При цьому сам Олександр переконаний, що увага до нього і його порушень закону - не звичайний наслідок планової роботи ДФС, а «відплата за 9 травня». Тим самим Вілкул визнає свою роль організатора та ідейного натхненника масового побиття дніпрян на Алеї Слави руками найнятих ним тітушок. Останній факт, нагадаємо, підтвердила також і СБУ.

Коментуючи дії колеги по парламенту, народний депутат Андрій Денисенко зауважив, що хоча Вілкул – і не Аль Капоне, але кінець його чекає схожий.

«Всім Дніпром з нетерпінням чекаємо від Юрія Луценка подання до ВР на зняття недоторканості і арешт. Голоси знайдуться!» - переконаний Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...