App Store Google Play

У Дніпрі запрошують долучитися до книжкового експерименту на акціі bookcrossing

05.07.2017 09:40
У Дніпрі запрошують долучитися до книжкового експерименту на акціі bookcrossing

8 липня у Дніпрі на Катеринославському бульварі відбудеться акція всесвітнього руху bookcrossing. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Організатори запевняють, що акція не тільки надасть можливість жителям та гостям міста обмінятися книжками, а і допоможе кожному згадати, яку роль зіграла література в його житті.

«Формат проведення традиційний - «вільний обмін», який цього разу пожвавиться додатковою обставиною - обміном улюбленими та значущими для учасників книжками», - розповіли волонтери. .

Тема заходу - «Книги, що нас змінюють». Вона спрямована на руйнуввання стереотипу, згідно з яким, читачі готові ділитися із випадковими колегами по захопленню лише тою літературою, яку вважають не вартою домашньої бібліотеки або нецікавою.

«Акція - це соціальний експеримент, який покликаний продемонструвати потенціал буккросингів у обміні цінним літературним досвідом», - зазначають організатори.

Відповідно до формату, учасників не обмежують у виборі літератури для обмінів, а лише радять їм підійти до по​​​​​​шуку книги, виходячи з теми акції.

Під час заходу учасники отримають стікери та шанс написати листа до читача, а також поділитися цитатою з улюбленого твору.    

Bookcrossing проходитиме з 11:00 до 17:00 години. Учасники можуть зареєструватися за посиланням. З питань партнерства чи участі в акції можна звертатись  за номером: +38 050 5144727.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...