App Store Google Play

У Дніпрі запрошують долучитися до книжкового експерименту на акціі bookcrossing

05.07.2017 09:40
У Дніпрі запрошують долучитися до книжкового експерименту на акціі bookcrossing

8 липня у Дніпрі на Катеринославському бульварі відбудеться акція всесвітнього руху bookcrossing. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Організатори запевняють, що акція не тільки надасть можливість жителям та гостям міста обмінятися книжками, а і допоможе кожному згадати, яку роль зіграла література в його житті.

«Формат проведення традиційний - «вільний обмін», який цього разу пожвавиться додатковою обставиною - обміном улюбленими та значущими для учасників книжками», - розповіли волонтери. .

Тема заходу - «Книги, що нас змінюють». Вона спрямована на руйнуввання стереотипу, згідно з яким, читачі готові ділитися із випадковими колегами по захопленню лише тою літературою, яку вважають не вартою домашньої бібліотеки або нецікавою.

«Акція - це соціальний експеримент, який покликаний продемонструвати потенціал буккросингів у обміні цінним літературним досвідом», - зазначають організатори.

Відповідно до формату, учасників не обмежують у виборі літератури для обмінів, а лише радять їм підійти до по​​​​​​шуку книги, виходячи з теми акції.

Під час заходу учасники отримають стікери та шанс написати листа до читача, а також поділитися цитатою з улюбленого твору.    

Bookcrossing проходитиме з 11:00 до 17:00 години. Учасники можуть зареєструватися за посиланням. З питань партнерства чи участі в акції можна звертатись  за номером: +38 050 5144727.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...