App Store Google Play

Невакциновані дніпряни ризикують вмерти від кору

05.07.2017 12:40
Невакциновані дніпряни ризикують вмерти від кору

Сьогодні, 5 липня, у Дніпрі в медіа-центрі «Інформатор» розповіли про кількість хворих кором на Дніпропетровщині. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Кір – це серйозне респіраторно-вірусне захворювання. Одна з найстрашніших інфекцій, яка відома сучасній людині. Летючий вірус дуже контактний, тому швидко передається. Підхопити хворобу можна лише повітряно-крапельним шляхом від іншої непривитої людини», - наголосила лікар-інфекціоніст.

Згідно з інформацією, за червень кількість хворих на кір в Україні зросла вдвічі. На Дніпропетровщині за минулий місяць зафіксовано 4 випадки в різних регіонах. В результаті померли двоє дітей.

Найяскравіші симптоми кору – лихоманка, виділення зі слизових порожнин, червоні висипи по тілу, починаючи з обличчя.

Лікарка зазначила, що вірус передається як тим, хто не зробив щеплення, так і вакцинованим людям. Відмінність в тому, що особа з захищеним імунітетом поборе хворобу.

«Вакцинація необхідна, лише вона здатна зупинити вірус. Область стовідсотково забезпечена вакциною від бельгійського партнера, такою ж як і в Європі. Щеплення безкоштовне. Винятком є лише приватні кініки та аптеки», - розповіла лікар.

Наразі відсоток людей зі щепленням від кору низький, але постійно зростає. Кількість вакцинованих однорічних дітей сягає 50 відсотків, дітей від 6 років – 62. Ці показники наближені до норми.

Гірша ситуація з дітьми від 2 до 6 років – відсоток щеплень становить близько 35 відсотків. Також серед підлітки до 18 років вакцинованих лише 60 відсотків.

Право на дозвіл вакцинації залишається за батьками. Протипоказання та поради може зазначити лише лікар.

«Закликаємо батьків звернути увагу на здоров’я та життя ваших дітей. Нічого важливішого за це немає», - порадили на прес-конференції.

Нагадаємо, що лікар просять дніпрян не вестися на плітки та робити щеплення від кору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...