App Store Google Play

На дорогах Дніпропетровщини травмувалися майже 50 дітей

05.07.2017 09:20
На дорогах Дніпропетровщини травмувалися майже 50 дітей

В перший місяць літнього сезону на дорогах області травмовано майже півсотні дітей. Про це повідомили в Відділ БДР УПД ГУНП в Дніпропетровській області, повідомляє Дніпроград. 

Цього річ на Дніпропетровщині відбулося 145 автопригод із постраждалими за участю неповнолітніх, внаслідок яких 7 дітей загинуло та 155 зазнало травм. Із загальної кількості із вини дітей скоєно 30 ДТП, це діти-пішохіди, велосипедисти та керманичі мототранспорту, які травмувалися на дорозі внаслідок неуважності та поруження вимог ПДД.

Зокрема, з початку року в області  у результаті дорожніх аварій постраждали 69 піших учасників руху, життя п'яти х них обірвалося на дорозі. Серед травмованих також - 65 неповнолітніх пасажирів, дві дитини зазанали травми не сумісні з життям та 21 водій вело-мото транспорту. 

Влітку зазвичай збільшується кількість ДТП за участю дітей. Наявність вільного часу та сприятливі погодні умови дозволяють юним учасникам дорожнього руху з ранку до пізнього вечора проводити своє дозвілля на вулиці. Тільки з початку літнього оздоровчого сезону на дорогах Дніпропетровщини трапилося 46 ДТП за участю неповнолітніх. 44 юних учасника руху замість відпочинку потрапили на лікарняні ліжка з травмами, які вони отримали внаслідок дорожньо-транспортних пригод, 5 дітей загинули.

Поліція звертається до батьків з проханням контролювати поведінку власних дітей та слідкувати за ними, адже одна неправильна дія і літні канікули можуть обернутися для родини трагедією. Використовуйте будь-ласка зручний момент для ознайомлення дітей з правилами вуличного руху, закріплюйте теоретичні знання практикою, навчайте власним прикладом дисциплінованого учасника руху. При перевезенні дитини в автомобілі забеспечте їй додатковий захист: обов'язково використовуйте ремені безпеки і спеціальні дитячі утримуючі пристрої. 

Правоохоронці також звертаються з проханням до водіїв бути особливо обережними під час руху поблизу дитячих садочків, ігрових майданчиків та місць відпочинку (парки, сквери, стадіони, тощо), а також під час появи поблизу проїзної частини маленьких пішоходів.

Пам'ятайте, що краще запобігти дорожньо-транспортній пригоді, ніж потім шкодувати про те, що трапилося. Бережіть себе і своїх близьких. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...