App Store Google Play

На дорогах Дніпропетровщини травмувалися майже 50 дітей

05.07.2017 09:20
На дорогах Дніпропетровщини травмувалися майже 50 дітей

В перший місяць літнього сезону на дорогах області травмовано майже півсотні дітей. Про це повідомили в Відділ БДР УПД ГУНП в Дніпропетровській області, повідомляє Дніпроград. 

Цього річ на Дніпропетровщині відбулося 145 автопригод із постраждалими за участю неповнолітніх, внаслідок яких 7 дітей загинуло та 155 зазнало травм. Із загальної кількості із вини дітей скоєно 30 ДТП, це діти-пішохіди, велосипедисти та керманичі мототранспорту, які травмувалися на дорозі внаслідок неуважності та поруження вимог ПДД.

Зокрема, з початку року в області  у результаті дорожніх аварій постраждали 69 піших учасників руху, життя п'яти х них обірвалося на дорозі. Серед травмованих також - 65 неповнолітніх пасажирів, дві дитини зазанали травми не сумісні з життям та 21 водій вело-мото транспорту. 

Влітку зазвичай збільшується кількість ДТП за участю дітей. Наявність вільного часу та сприятливі погодні умови дозволяють юним учасникам дорожнього руху з ранку до пізнього вечора проводити своє дозвілля на вулиці. Тільки з початку літнього оздоровчого сезону на дорогах Дніпропетровщини трапилося 46 ДТП за участю неповнолітніх. 44 юних учасника руху замість відпочинку потрапили на лікарняні ліжка з травмами, які вони отримали внаслідок дорожньо-транспортних пригод, 5 дітей загинули.

Поліція звертається до батьків з проханням контролювати поведінку власних дітей та слідкувати за ними, адже одна неправильна дія і літні канікули можуть обернутися для родини трагедією. Використовуйте будь-ласка зручний момент для ознайомлення дітей з правилами вуличного руху, закріплюйте теоретичні знання практикою, навчайте власним прикладом дисциплінованого учасника руху. При перевезенні дитини в автомобілі забеспечте їй додатковий захист: обов'язково використовуйте ремені безпеки і спеціальні дитячі утримуючі пристрої. 

Правоохоронці також звертаються з проханням до водіїв бути особливо обережними під час руху поблизу дитячих садочків, ігрових майданчиків та місць відпочинку (парки, сквери, стадіони, тощо), а також під час появи поблизу проїзної частини маленьких пішоходів.

Пам'ятайте, що краще запобігти дорожньо-транспортній пригоді, ніж потім шкодувати про те, що трапилося. Бережіть себе і своїх близьких. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...