App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про особливості цьогорічної вступної кампанії

05.07.2017 14:20
Дніпрянам розповіли про особливості цьогорічної вступної кампанії

Сьогодні, 5 липня, у медіа-центрі «Інформатор» представники приймальних комісій трьох вишів Дніпра розповіли про вступну кампанію 2017 року, передає Дніпроград.

Представник ДНУ ім. Олеся Гончара, Михайло Дергачов, розповів, що вступна кампанія у його виші вже стартувала для молодших спеціалістів та майбутніх магістрів. Станом на 11 годину до приймальної комісії вишу надійшло близько 500 заяв від бажаючих отримати ступінь магістра та близько 50 від випускників коледжів.

Вступна кампанія для випускників шкіл стартує пізніше, а саме – 12 липня. У цей день вступникам відкриється доступ до подання заяв у їх електронних кабінетах, створювати які вони мають можливість з 29 червня. Олександра Ащеулова, представник НГУ, наголосила, що усі заяви подаються у електронній формі, а до прийомної комісії вишу необхідно завітати з документами лише після рекомендації до зарахування.

Новини є також у медичної академії: цього року вони проводять перший набір на спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія». Така спеціальність, за словами Сергія Захарова, працівника прийомної комісії ДМА, буде дуже високо цінуватися за кілька років, до того ж, вона представлена лише у чотирьох вишах країни.

Важливим є також те, що мінімальний бал для вступу на медичні спеціальності – 150 – не є скасованим. Якщо ж все ж його скасують до 12 липня, то мінімальний бал складатиме 120.

Вступників закликають звернути увагу на природничі та природничо-технічні спеціальності, адже, обравши таку спеціальність, за допомогою коефіцієнтів можна покращити свій бал.

«Для них (вступників, які бажають навчатися на пріоритетних спеціальностях, - ред.) створені сприятливі умови щодо обчислення конкурсного балу, в тому числі за допомогою галузевого коефіцієнту. Людина, яка подає документи на природничі, технічні спеціальності, вона свій конкурсний бал збільшує на два відсотки», - розповів про переваги природничих спеціальностей Михайло Дергачов.

Бажаючі вступити на бюджет на основі повної середньої освіти цього року можуть подати дев’ять заяв на чотири спеціальності. Для магістрів кількість заяв визначається самим ВНЗ. Якщо ж ви бажаєте вчитися на контрактній основі, то можете подавати необмежену кількість заяв на будь-які спеціальності.

За словами спеціалістів, попит є на всі спеціальності. Традиційно, велика кількість бажаючих вчитися на економічних та ІТ-напрямках.

Нагадаємо, раніше ми писали про ключові моменти, які треба знати цьогорічним вступникам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...