App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про особливості цьогорічної вступної кампанії

05.07.2017 14:20
Дніпрянам розповіли про особливості цьогорічної вступної кампанії

Сьогодні, 5 липня, у медіа-центрі «Інформатор» представники приймальних комісій трьох вишів Дніпра розповіли про вступну кампанію 2017 року, передає Дніпроград.

Представник ДНУ ім. Олеся Гончара, Михайло Дергачов, розповів, що вступна кампанія у його виші вже стартувала для молодших спеціалістів та майбутніх магістрів. Станом на 11 годину до приймальної комісії вишу надійшло близько 500 заяв від бажаючих отримати ступінь магістра та близько 50 від випускників коледжів.

Вступна кампанія для випускників шкіл стартує пізніше, а саме – 12 липня. У цей день вступникам відкриється доступ до подання заяв у їх електронних кабінетах, створювати які вони мають можливість з 29 червня. Олександра Ащеулова, представник НГУ, наголосила, що усі заяви подаються у електронній формі, а до прийомної комісії вишу необхідно завітати з документами лише після рекомендації до зарахування.

Новини є також у медичної академії: цього року вони проводять перший набір на спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія». Така спеціальність, за словами Сергія Захарова, працівника прийомної комісії ДМА, буде дуже високо цінуватися за кілька років, до того ж, вона представлена лише у чотирьох вишах країни.

Важливим є також те, що мінімальний бал для вступу на медичні спеціальності – 150 – не є скасованим. Якщо ж все ж його скасують до 12 липня, то мінімальний бал складатиме 120.

Вступників закликають звернути увагу на природничі та природничо-технічні спеціальності, адже, обравши таку спеціальність, за допомогою коефіцієнтів можна покращити свій бал.

«Для них (вступників, які бажають навчатися на пріоритетних спеціальностях, - ред.) створені сприятливі умови щодо обчислення конкурсного балу, в тому числі за допомогою галузевого коефіцієнту. Людина, яка подає документи на природничі, технічні спеціальності, вона свій конкурсний бал збільшує на два відсотки», - розповів про переваги природничих спеціальностей Михайло Дергачов.

Бажаючі вступити на бюджет на основі повної середньої освіти цього року можуть подати дев’ять заяв на чотири спеціальності. Для магістрів кількість заяв визначається самим ВНЗ. Якщо ж ви бажаєте вчитися на контрактній основі, то можете подавати необмежену кількість заяв на будь-які спеціальності.

За словами спеціалістів, попит є на всі спеціальності. Традиційно, велика кількість бажаючих вчитися на економічних та ІТ-напрямках.

Нагадаємо, раніше ми писали про ключові моменти, які треба знати цьогорічним вступникам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...