App Store Google Play

Дніпрян запрошують на вуличний концерт піаніста Piano Extremist

05.07.2017 17:20
Дніпрян запрошують на вуличний концерт піаніста Piano Extremist

Завтра, 6 липня, у Дніпрі всі бажаючі зможуть відвідати вуличний концерт піаніста Piano Extremist на подвір'ї клубу «Модуль». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

«Piano Extremist - музичний символ Революції Гідності в Україні та боротьби за свободу людей», - зазначають організатори вечора.

Згідно з інформацією, майже три роки, від початку подій на Майдані, композитор та виконавець, грає у жанрі «історична неокласика». За два роки він відвідав різні регіони України, а також зону бойових дій. На його рахунку більше 150 концертів.

«Краще за слова говорить його музика, яку він грає на своєму піаніно, подарованого йому другом для виступів серед воїнів на Сході країни. З музикою піаніста асоціюється Революція та масові протистояння», - переконані слухачі.

За повідомленням, Piano Extremist вперше зіграв на Хрещатику твір Людовіко Ейнауді «Nuvole bianche» у балаклаві та бронежилеті, набравши 500 тисяч переглядів на youtube. За добу піаніст став музичним символом Майдану.

З часом, коли терористичні угрупування, почали активні військові дії на Сході, Піаніст Екстреміст змінив формат вуличних виступів. Спочатку він грав благодійні концерти у мирних містах, згодом - концерти за підтримку українських військових, добровольців. Також виступав в дитячих будинках зони військових дій.

Слоган виступу: «У кожного своя зброя – дій». Запрошуються всі охочі відвідати музичний виступ з 20:00 до 23:00. Вхід вільний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...