App Store Google Play

Завдяки перерахунку субсидій до бюджету повернули близько 230 мільйонів

04.07.2017 13:20
Завдяки перерахунку субсидій до бюджету повернули близько 230 мільйонів

«Дніпропетровськгаз збут» провів перерахунок субсидій і повернув до держбюджету 227,5 мільйонів гривень. Про це сьогодні, 4 липня, на брифінгу у прес-центрі ОДА розповіла начальник відділу розрахунків ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» Світлана Зарицька, передає Дніпроград.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів №534 від 23.08.2016, невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) повертається виробником/виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі. Так, більше ніж 101 тисяча субсидіантів області мали переплату за послуги газопостачання.

Щодо тих абонентів, яким вдалося зекономити, буде проведена «монетизація» частини невикористаної субсидії. Для того, щоб отримати зекономлені кошти, необхідно подати заяву до управління соцзахисту до 1 вересня поточного року, в якій споживач має вказати бажаний спосіб для отримання коштів.

Також великим є борг бюджету по субсидіям перед підприємством «Дніпропетровськгаз збут». Так, він складає майже півтора мільярди гривень.

Борги має не лише бюджет, а й звичайні мешканці. Сума боргів з одного будинку може досягати 20 тисяч гривень, хоча, звісно, такі випадки скоріше поодинокі. Загалом кількість боржників в регіоні складає 380 тисяч.

Управління соцзахисту також нагадало громадянам про необхідність погасити борги, адже заборгованість, що триває два та більше місяці, є підставою для скасування субсидії. Щоб її відновити, споживачу необхідно або укласти договір про реструктуризацію боргу, або погасити його.

«Управління соціального захисту населення у своїй роботі користується виключно офіційною інформацією, яку їй надає постачальник житлово-комунальних послуг. Тому я дуже прошу всіх: за наявності заборгованості необхідно це питання з’ясовувати з постачальником послуг, а не з управлінням соцзахисту», - наголосила Олександра Довидовська, начальник відділу пільг та субсидій департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА.

Нагадаємо, згідно з весняним підрахунком, 42% сімей на Дніпропетровщині отримують субсидії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...