App Store Google Play

У Синельниковому почав працювати сучасний зерновий елеватор

04.07.2017 17:20
У Синельниковому почав працювати сучасний зерновий елеватор

Сучасний елеватор на 27 тисяч тонн зерна почав працювати в Синельниковому. Його побудували за гроші місцевих виробників сільськогосподарської продукції. Про це передає Дніпроград і з посиланням на сайт Дніпропетровської ОДА.

"Незважаючи на близькість Дніпропетровщини до зони АТО, регіон розвивається. Показово, що на це йдуть не тільки іноземні кошти. Місцеві товаровиробники не бояться інвестувати у свою країну", – зауважив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. 

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області розпочалися жнива. Цьогоріч аграрії збиратимуть врожай ранніх зернових колосових культур на площі у майже 770 тисяч гектарів.

"Є фото, де ми стоїмо по пояс у бур’янах. Тепер на цьому місці сучасне підприємство, – розказав інвестор і голова фермерського господарства Володимир Рой. – Раніше ми вирощували в Синельниківському районі 200 тисяч тонн зерна, наразі – 300 тисяч, а це вимагає більших потужностей".

Розташування нового елеватора дозволяє відвантажувати зерно і автомобільним, і залізничним транспортом. Кожної доби зерносховище здатне приймати близько тисячі тонн пшениці, ячменю, кукурудзи й проса з усіх районів області.

"Ще два роки тому люди боялися купувати й продавати нерухомість, не те що інвестувати в будівництво таких масштабних об’єктів. У Володимира Роя вистачило сміливості вкласти гроші – і він не прогадав. Це означає, що ми пройшли кризову стадію і впевнено дивимося в завтрашній день", – додав перший заступник голови обласної ради Святослав Олійник.

На будівництво споруди пішло 18 місяців. 

Раніше, в результаті першої співпраці між владою Дніпропетровщини та Канади в рамках угоди країн від липня 2016 року, запрацював перший в Україні кооперативний елеватор.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...