App Store Google Play

У ОДА підбили підсумки українсько-німецької співпраці

04.07.2017 15:40
У ОДА підбили підсумки українсько-німецької співпраці

Сьогодні у ДніпроОДА підбивають підсумки плідної співпраці області з німецьким урядом та компанією GIZ. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

GIZ, як і уряд Німеччини, - давній партнер Дніпропетровської області. Під час конкурсу, який проводив проект, було відібрано та реалізовано десять ідей-переможців. Сьогодні на підбиття підсумків цього етапу співпраці до ОДА завітали Петер Шмаль, заступник генерального консула ФРН, та Майк Маттес, керівник проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості переселенців».

Основний напрямок спільної діяльності українсько-німецьких партнерів – допомога громадам, які зараз знаходяться під додатковим тиском, в тому числі – і через внутрішньо переміщених осіб. Загальний бюджет проектів складає приблизно сім мільйонів гривень, з яких уряд Німеччини виділив п’ять.

«Я дуже радий, що ми, в якості уряду Німеччини, можемо допомагати Україні. Особливо ми намагаємося допомагати внутрішньо переміщеним особам і тим громадам, які їх приймають. В цьому контексті я вдячний українській владі, яка дуже добре з нами співпрацювала», - розповів Петер Шмаль.

Проекти, які стали переможцями, стосуються освіти, медицини, активізації громадянського суспільства. Так, у Межовій був відкритий центр для переселенців та пенсіонерів, найменш захищених верств населення, в якому функціонує соціальна перукарня, масажні крісла, комп’ютерна зала. Ще одним проектом-переможцем є відкрите у петропавлівській лікарні оновлене фізіотерапевтичне відділення.

Як повідомив радник голови ОДА Віталій Литвин, активну позицію проявляли як ініціатори проекту, так і влада на місцях. Проекти згуртували навколо себе багато небайдужих громадян, до того ж, їх реалізація стала важливою подією для мешканців віддалених частин регіону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...