App Store Google Play

У ОДА підбили підсумки українсько-німецької співпраці

04.07.2017 15:40
У ОДА підбили підсумки українсько-німецької співпраці

Сьогодні у ДніпроОДА підбивають підсумки плідної співпраці області з німецьким урядом та компанією GIZ. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

GIZ, як і уряд Німеччини, - давній партнер Дніпропетровської області. Під час конкурсу, який проводив проект, було відібрано та реалізовано десять ідей-переможців. Сьогодні на підбиття підсумків цього етапу співпраці до ОДА завітали Петер Шмаль, заступник генерального консула ФРН, та Майк Маттес, керівник проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості переселенців».

Основний напрямок спільної діяльності українсько-німецьких партнерів – допомога громадам, які зараз знаходяться під додатковим тиском, в тому числі – і через внутрішньо переміщених осіб. Загальний бюджет проектів складає приблизно сім мільйонів гривень, з яких уряд Німеччини виділив п’ять.

«Я дуже радий, що ми, в якості уряду Німеччини, можемо допомагати Україні. Особливо ми намагаємося допомагати внутрішньо переміщеним особам і тим громадам, які їх приймають. В цьому контексті я вдячний українській владі, яка дуже добре з нами співпрацювала», - розповів Петер Шмаль.

Проекти, які стали переможцями, стосуються освіти, медицини, активізації громадянського суспільства. Так, у Межовій був відкритий центр для переселенців та пенсіонерів, найменш захищених верств населення, в якому функціонує соціальна перукарня, масажні крісла, комп’ютерна зала. Ще одним проектом-переможцем є відкрите у петропавлівській лікарні оновлене фізіотерапевтичне відділення.

Як повідомив радник голови ОДА Віталій Литвин, активну позицію проявляли як ініціатори проекту, так і влада на місцях. Проекти згуртували навколо себе багато небайдужих громадян, до того ж, їх реалізація стала важливою подією для мешканців віддалених частин регіону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...