App Store Google Play

У Дніпрі водії тролейбусу зможуть підвищити власний дохід, зафіксувавши порушення на дорозі

04.07.2017 11:00
У Дніпрі водії тролейбусу зможуть підвищити власний дохід, зафіксувавши порушення на дорозі

Сьогодні, 4 липня, у Дніпрі громадський активіст та учасник двох революцій Роман Горинін поділився ідеєю щодо можливості фіксації порушень правил дорожнього руху водіями тролейбусу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку блогера у Facebook.

Активіст зазначає, що за зміну водій тролейбуса фіксує близько двох десятків порушень правил дорожнього руху. Порушення різні - від паркування в заборонених місцях, до достатньо небезпечного проїзду перехресть на червоне світло, розвороту через подвійну суцільну смугу.

«Якщо укомплектувати весь транспорт комунального «Дніпровського електротранспорту» відеореєстраторами для фіксації порушень та тісно співпрацювати з Патрульною поліцією Дніпра, можна домогтися непоганих результатів», - вважає блогер.

Роман Горинін, який намагається змінювати місто власними руками, спробував себе у ролі водія тролейбуса та запропонував певну схему. Згідно з нею, водій фіксує порушення, в кінці зміни передає флешку з мітками відділу безпеки руху комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт». Там відео обробляється, стає доказом та надходить до поліції. В свою чергу правоохоронці перевіряють докази, ідентифікують власника авто та  надсилають квитанцію про штраф.

Згідно з думкою, бюджет міста буде щорічно отримувати додаткові мільйони, а водії - додаткову надбавку до заробітної плати. Також вказується, що профінансувати відеореєстратори можна за допомогою «Громадського проекту Дніпра».

«Також є варіант «Б», якщо поліція не погодиться на такий конвеєр. «Дніпровський електротранспорт», на основі такого ж алгоритму, готує позови до суду як особа, чиї права були порушені. Тут, звісно, коло порушень звужується, залишиться тільки парковка на тролейбусних зупинках та «підрізання» тролейбусів з пасажирами. Але виграні компенсації ідуть у актив і з’являються гроші на модернізацію транспорту», - поділився Роман Горинін.

Крім того, активіст підкреслив, що  відеоматеріали дадуть змогу правоохоронним органам відтворювати події під час розслідувань.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...