App Store Google Play

У Дніпрі водії тролейбусу зможуть підвищити власний дохід, зафіксувавши порушення на дорозі

04.07.2017 11:00
У Дніпрі водії тролейбусу зможуть підвищити власний дохід, зафіксувавши порушення на дорозі

Сьогодні, 4 липня, у Дніпрі громадський активіст та учасник двох революцій Роман Горинін поділився ідеєю щодо можливості фіксації порушень правил дорожнього руху водіями тролейбусу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку блогера у Facebook.

Активіст зазначає, що за зміну водій тролейбуса фіксує близько двох десятків порушень правил дорожнього руху. Порушення різні - від паркування в заборонених місцях, до достатньо небезпечного проїзду перехресть на червоне світло, розвороту через подвійну суцільну смугу.

«Якщо укомплектувати весь транспорт комунального «Дніпровського електротранспорту» відеореєстраторами для фіксації порушень та тісно співпрацювати з Патрульною поліцією Дніпра, можна домогтися непоганих результатів», - вважає блогер.

Роман Горинін, який намагається змінювати місто власними руками, спробував себе у ролі водія тролейбуса та запропонував певну схему. Згідно з нею, водій фіксує порушення, в кінці зміни передає флешку з мітками відділу безпеки руху комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт». Там відео обробляється, стає доказом та надходить до поліції. В свою чергу правоохоронці перевіряють докази, ідентифікують власника авто та  надсилають квитанцію про штраф.

Згідно з думкою, бюджет міста буде щорічно отримувати додаткові мільйони, а водії - додаткову надбавку до заробітної плати. Також вказується, що профінансувати відеореєстратори можна за допомогою «Громадського проекту Дніпра».

«Також є варіант «Б», якщо поліція не погодиться на такий конвеєр. «Дніпровський електротранспорт», на основі такого ж алгоритму, готує позови до суду як особа, чиї права були порушені. Тут, звісно, коло порушень звужується, залишиться тільки парковка на тролейбусних зупинках та «підрізання» тролейбусів з пасажирами. Але виграні компенсації ідуть у актив і з’являються гроші на модернізацію транспорту», - поділився Роман Горинін.

Крім того, активіст підкреслив, що  відеоматеріали дадуть змогу правоохоронним органам відтворювати події під час розслідувань.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...