App Store Google Play

У Дніпрі на iGov запустили нову послугу для всієї України

04.07.2017 16:20
У Дніпрі на iGov запустили нову послугу для всієї України

Сьогодні, 4 липня, у Дніпрі стартувала нова послуга на iGov, яка працює у всіх регіонах України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку айтівця, менеджера проекту iGov та позаштатного радника голови ДніпроОДА Дмитра Дубілета у Facebook.

«Ми пройшли складну інтеграцію з реєстрами і сервісами Податкової служби, аби кожен громадянин України зміг в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи», - розповів Дмитро Дубілет.

Повна назва послуги: «Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків». 

Щоб скористатися сервісом, необхідно використати електронний цифровий підпис. Розробники проекту зазначають, що поки працює лише персональна підпис, а не посадової особи підприємства.

Для запиту необхідно заповнити нескладну форму та обрати термін, за який вам потрібні дані, наприклад від першого кварталу 2014 роки. Після цього на пошті кожного користувача з’явиться документ, в інтервалі від десяти хвилин до декількох днів.

«Зараз відповідь на запит приходить виключно в електронній формі. В майбутньому ми сподіваємося розширити цю послугу і зробити так, що громадянин зможе обрати між електронним варіантом та друкованою довідкою», - зазначив менеджер проекту.

За словами розробників, провести тестування навантаження завадила відсутність технічної можливості, але сервери повинні витримати.

Послуга безкоштовна, масова і затребувана. Автори запрошують всіх спробувати скористатися послугою і дізнатися розмір свого доходу.

Раніше інформували, що вже за два-три роки усі послуги в Україні будуть електронними.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...