App Store Google Play

У Дніпрі на iGov запустили нову послугу для всієї України

04.07.2017 16:20
У Дніпрі на iGov запустили нову послугу для всієї України

Сьогодні, 4 липня, у Дніпрі стартувала нова послуга на iGov, яка працює у всіх регіонах України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку айтівця, менеджера проекту iGov та позаштатного радника голови ДніпроОДА Дмитра Дубілета у Facebook.

«Ми пройшли складну інтеграцію з реєстрами і сервісами Податкової служби, аби кожен громадянин України зміг в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи», - розповів Дмитро Дубілет.

Повна назва послуги: «Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків». 

Щоб скористатися сервісом, необхідно використати електронний цифровий підпис. Розробники проекту зазначають, що поки працює лише персональна підпис, а не посадової особи підприємства.

Для запиту необхідно заповнити нескладну форму та обрати термін, за який вам потрібні дані, наприклад від першого кварталу 2014 роки. Після цього на пошті кожного користувача з’явиться документ, в інтервалі від десяти хвилин до декількох днів.

«Зараз відповідь на запит приходить виключно в електронній формі. В майбутньому ми сподіваємося розширити цю послугу і зробити так, що громадянин зможе обрати між електронним варіантом та друкованою довідкою», - зазначив менеджер проекту.

За словами розробників, провести тестування навантаження завадила відсутність технічної можливості, але сервери повинні витримати.

Послуга безкоштовна, масова і затребувана. Автори запрошують всіх спробувати скористатися послугою і дізнатися розмір свого доходу.

Раніше інформували, що вже за два-три роки усі послуги в Україні будуть електронними.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...