App Store Google Play

У Дніпрі братам Каснерам заборонили зводити чергову незаконну будівлю

04.07.2017 08:30
У Дніпрі братам Каснерам заборонили зводити чергову незаконну будівлю

Вчора, 3 липня, у Дніпрі заборонили будівельні роботи в житловій багатоповерхівці, які проводять, відомі серед містян, брати Каснери. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Забебу».

Як зазначається, Дніпропетровський окружний адміністративний суд заборонив будівельні роботи на вулиці Володимира Великого, в районі будинку №15, які проводяться ледь не впритул до школи №19. Ініціаторами нових зведень стали брати Каснери.

Головний архітектор Дніпра Дмитро Волик називав таке будівництво незаконним. До того ж, будівля зводиться під виглядом реконструкції спортивної школи.

«Ми маємо справу з самовільним захопленням землі. У нашому управлінні не зареєстрований будівельний паспорт нинішньої забудови даної земельної ділянки. В містобудівному кадастрі відсутні будь-які дані щодо будівництва житлового будинку та господарських будівель за вказаною адресою», - розповів головний архітектор Дніпра.

Крім того, існує пряма загроза обвалення будівлі та травмування городян. Також навколо розташовані історичні будівлі та пам'ятки архітектури, яким можуть завдати школи.

З цього приводу одна з громадських реалізацій Дніпра  спеціально листувалась з комітетом Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму. В ньому йдеться про загрозу життю і здоров'ю дітей відразу декількох шкіл, а також про самовільне захоплення шкільної території.

Врешті-решт, суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Роман Голобутовський заборонив проводити будь-які будівельні роботи за вказаною адресою.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...