App Store Google Play

У Дніпрі братам Каснерам заборонили зводити чергову незаконну будівлю

04.07.2017 08:30
У Дніпрі братам Каснерам заборонили зводити чергову незаконну будівлю

Вчора, 3 липня, у Дніпрі заборонили будівельні роботи в житловій багатоповерхівці, які проводять, відомі серед містян, брати Каснери. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Забебу».

Як зазначається, Дніпропетровський окружний адміністративний суд заборонив будівельні роботи на вулиці Володимира Великого, в районі будинку №15, які проводяться ледь не впритул до школи №19. Ініціаторами нових зведень стали брати Каснери.

Головний архітектор Дніпра Дмитро Волик називав таке будівництво незаконним. До того ж, будівля зводиться під виглядом реконструкції спортивної школи.

«Ми маємо справу з самовільним захопленням землі. У нашому управлінні не зареєстрований будівельний паспорт нинішньої забудови даної земельної ділянки. В містобудівному кадастрі відсутні будь-які дані щодо будівництва житлового будинку та господарських будівель за вказаною адресою», - розповів головний архітектор Дніпра.

Крім того, існує пряма загроза обвалення будівлі та травмування городян. Також навколо розташовані історичні будівлі та пам'ятки архітектури, яким можуть завдати школи.

З цього приводу одна з громадських реалізацій Дніпра  спеціально листувалась з комітетом Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму. В ньому йдеться про загрозу життю і здоров'ю дітей відразу декількох шкіл, а також про самовільне захоплення шкільної території.

Врешті-решт, суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Роман Голобутовський заборонив проводити будь-які будівельні роботи за вказаною адресою.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...