App Store Google Play

У Дніпрі братам Каснерам заборонили зводити чергову незаконну будівлю

04.07.2017 08:30
У Дніпрі братам Каснерам заборонили зводити чергову незаконну будівлю

Вчора, 3 липня, у Дніпрі заборонили будівельні роботи в житловій багатоповерхівці, які проводять, відомі серед містян, брати Каснери. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Забебу».

Як зазначається, Дніпропетровський окружний адміністративний суд заборонив будівельні роботи на вулиці Володимира Великого, в районі будинку №15, які проводяться ледь не впритул до школи №19. Ініціаторами нових зведень стали брати Каснери.

Головний архітектор Дніпра Дмитро Волик називав таке будівництво незаконним. До того ж, будівля зводиться під виглядом реконструкції спортивної школи.

«Ми маємо справу з самовільним захопленням землі. У нашому управлінні не зареєстрований будівельний паспорт нинішньої забудови даної земельної ділянки. В містобудівному кадастрі відсутні будь-які дані щодо будівництва житлового будинку та господарських будівель за вказаною адресою», - розповів головний архітектор Дніпра.

Крім того, існує пряма загроза обвалення будівлі та травмування городян. Також навколо розташовані історичні будівлі та пам'ятки архітектури, яким можуть завдати школи.

З цього приводу одна з громадських реалізацій Дніпра  спеціально листувалась з комітетом Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму. В ньому йдеться про загрозу життю і здоров'ю дітей відразу декількох шкіл, а також про самовільне захоплення шкільної території.

Врешті-решт, суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Роман Голобутовський заборонив проводити будь-які будівельні роботи за вказаною адресою.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...