App Store Google Play

У Дніпрі братам Каснерам заборонили зводити чергову незаконну будівлю

04.07.2017 08:30
У Дніпрі братам Каснерам заборонили зводити чергову незаконну будівлю

Вчора, 3 липня, у Дніпрі заборонили будівельні роботи в житловій багатоповерхівці, які проводять, відомі серед містян, брати Каснери. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Забебу».

Як зазначається, Дніпропетровський окружний адміністративний суд заборонив будівельні роботи на вулиці Володимира Великого, в районі будинку №15, які проводяться ледь не впритул до школи №19. Ініціаторами нових зведень стали брати Каснери.

Головний архітектор Дніпра Дмитро Волик називав таке будівництво незаконним. До того ж, будівля зводиться під виглядом реконструкції спортивної школи.

«Ми маємо справу з самовільним захопленням землі. У нашому управлінні не зареєстрований будівельний паспорт нинішньої забудови даної земельної ділянки. В містобудівному кадастрі відсутні будь-які дані щодо будівництва житлового будинку та господарських будівель за вказаною адресою», - розповів головний архітектор Дніпра.

Крім того, існує пряма загроза обвалення будівлі та травмування городян. Також навколо розташовані історичні будівлі та пам'ятки архітектури, яким можуть завдати школи.

З цього приводу одна з громадських реалізацій Дніпра  спеціально листувалась з комітетом Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму. В ньому йдеться про загрозу життю і здоров'ю дітей відразу декількох шкіл, а також про самовільне захоплення шкільної території.

Врешті-решт, суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Роман Голобутовський заборонив проводити будь-які будівельні роботи за вказаною адресою.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...