App Store Google Play

Став відомий план реконструкції Привокзальної площі в Дніпрі

04.07.2017 12:40
Став відомий план реконструкції Привокзальної площі в Дніпрі

Сьогодні, 4 липня, заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко під час прес-конфернеції у міськраді повідомив про плани щодо реконструкції Привокзальної площі у Дніпрі. Про це передає Дніпроград з місця події. 

"Ми повернулися до старого ескізного проекту, навколо якого точилися суперечки увесь минулий рік. Після того, як деякі громадяни висловили своє невдоволення "оком Саурона" на площі, міський голова наклав вето на той проект. Проте за цей час ніхто не запропонував щось від себе, тож все знову повертається до першого ексізу", - повідомив заступник міського голови. 

Лисенко зазначив, що наразі планується створити вже робочий проект, після чого можна буде сказати про вартість майбутньої реконструкції. Зробити це планують до кінця бюджетного року. Орієнтовно роботи на Привокзальній площі Дніпра розпочнуться в лютому-березні 2018 року і будуть продовжуватися протягом року. 

На Привокзальній площі з'явиться стела-фонтан – штучна водойма з підсвічуванням, кількість місць для паркування автівок залишиться тією самою, однак самі парковки перенесуть від фасаду Залізничного вокзалу, на виході з метро облаштують алею критого типу, обладнають  велодоріжки та оновлять зупинки громадського транспорту. Після реконструкції площа має позбавитися від засилля кіосків.

Нагадаємо, минулоріч був презентований проект реконструкції Привокзальної площі, який громадськість зустріла невдоволенням. У ході обговорення з’явилася петиція з вимогою про проведення відкритого конкурсу проектів реконструкції площі. Але депутати під час голосування на сесії міськради відхилили петицію.

Міський голова Дніпра наклав вето на таке рішення депутатів і оголосив відкритий конкурс. На сьогодні, жодного проекту на конкурс подано не було, тому міська влада вирішили повернутись до старого варіанту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...