App Store Google Play

На Дніпропетровщині у Царичанському районі до кінця літа капітально відремонтують чотири дороги

04.07.2017 11:20
На Дніпропетровщині у Царичанському районі до кінця літа капітально відремонтують чотири дороги

У селах Царичанського району Дніпропетровщини капітально ремонтують автошляхи. Одну з головних транспортних артерій райцентру – вулицю Робочу – вже закінчили. Ще на трьох дорогах роботи завершать найближчим часом, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ДніпроОДА. 

«Наша мета – якісні й сучасні автошляхи по всій області. І особливу увагу приділяємо капітальному ремонту доріг у малих населених пунктах області - там шляхи десятки років не оновлювали. Підрядники працюють на совість, адже огріхи будуть виправляти власним коштом», - сказав Валентин Резніченко.

У Царичанці на неремонтованій десятки років вулиці Соборній працює важка техніка, ремонтники укладають асфальт. Вже виконали половину робіт. Місцеві мешканці не вірять очам: вулиця змінюється на краще.

«Дуже важко було пройти – багато ям, асфальту майже не було. Довго чекали на позитивні зрушення, і от нарешті дочекалися», - розповіла мешканка вулиці Соборної Олена Марочка.

Ремонт на вулиці Робочій нещодавно завершився. Мешканці Царичанки радіють: тепер можна проїхати, не збиваючи колеса.

«Раніше неможливо було проїхати по тих ямах. Зараз покриття дуже гарне, машини спокійно проїжджають. Щиро дякуємо команді Резніченка за таку якісну дорогу», - поділилася враженнями від ремонту місцева мешканка Марина.

Робоча і Соборна – стратегічні вулиці для Царичанки, розповів голова Царичанської об’єднаної громади Геннадій Сумський. Перша – це під’їзд до ринку й автовокзалу, на другій розташовані школа й ліцей.

«Кожного року вулиці поточно ремонтували, латали ямки, але відчутного результату це не приносило. Сподіваємося, що капітальний ремонт дасть можливість використовувати ці дороги без жодного втручання, мінімум, 5 років», - розповів Геннадій Сумський.

Завершити ремонт доріг до кінця літа мають також у селах Бабайківка та Прядівка Царичанського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...