App Store Google Play

На Дніпропетровщині у Царичанському районі до кінця літа капітально відремонтують чотири дороги

04.07.2017 11:20
На Дніпропетровщині у Царичанському районі до кінця літа капітально відремонтують чотири дороги

У селах Царичанського району Дніпропетровщини капітально ремонтують автошляхи. Одну з головних транспортних артерій райцентру – вулицю Робочу – вже закінчили. Ще на трьох дорогах роботи завершать найближчим часом, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ДніпроОДА. 

«Наша мета – якісні й сучасні автошляхи по всій області. І особливу увагу приділяємо капітальному ремонту доріг у малих населених пунктах області - там шляхи десятки років не оновлювали. Підрядники працюють на совість, адже огріхи будуть виправляти власним коштом», - сказав Валентин Резніченко.

У Царичанці на неремонтованій десятки років вулиці Соборній працює важка техніка, ремонтники укладають асфальт. Вже виконали половину робіт. Місцеві мешканці не вірять очам: вулиця змінюється на краще.

«Дуже важко було пройти – багато ям, асфальту майже не було. Довго чекали на позитивні зрушення, і от нарешті дочекалися», - розповіла мешканка вулиці Соборної Олена Марочка.

Ремонт на вулиці Робочій нещодавно завершився. Мешканці Царичанки радіють: тепер можна проїхати, не збиваючи колеса.

«Раніше неможливо було проїхати по тих ямах. Зараз покриття дуже гарне, машини спокійно проїжджають. Щиро дякуємо команді Резніченка за таку якісну дорогу», - поділилася враженнями від ремонту місцева мешканка Марина.

Робоча і Соборна – стратегічні вулиці для Царичанки, розповів голова Царичанської об’єднаної громади Геннадій Сумський. Перша – це під’їзд до ринку й автовокзалу, на другій розташовані школа й ліцей.

«Кожного року вулиці поточно ремонтували, латали ямки, але відчутного результату це не приносило. Сподіваємося, що капітальний ремонт дасть можливість використовувати ці дороги без жодного втручання, мінімум, 5 років», - розповів Геннадій Сумський.

Завершити ремонт доріг до кінця літа мають також у селах Бабайківка та Прядівка Царичанського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...