App Store Google Play

Юних дніпрян запрошують до літнього наметового пластового табору КРУТО

03.07.2017 10:20
Юних дніпрян запрошують до літнього наметового пластового табору КРУТО

Літній наметовий пластовий табір “КРУТО” Станиці Дніпро запрошує дніпрян приєднатися до пластової родини. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку табору у Facebook.

Станиця Дніпро «Пласт» Національної скаутської організації України проводить набір на два табори, один з яких розташовуватиметься у Дніпропетровській області з 8 по 14 липня.

"Табір — це підсумок навчального року, де на практиці діти перевіряють здобуті за навчальний рік знання і вміння, це спільна праця в групі, яка стає твоєю командою, це виховання лідерських навичок, коли ти береш на себе відповідальність, це самодисципліна, дружність. Разом з тим це весела і захоплююча гра, що має свої правила і дає можливість перевірити себе на самостійність", - зазначили організатори.

За інформацією, набір проводиться на основі вікової сегрегації. Підгрупа пташат включає діток віком від 3 до 5 років, для яких програма таборування обмежена дводенним перебуванням 8 та 9 липня. Підгрупа молодшого новацтва, вік учасників якої складає від  6 до 9 років. Старше новацтво – окрема підгрупа, яка передбачає таборування дітей 10 та 11 років. В останню категорію ввійдуть юнаки 12-16 років.

Згідно з програмою, заплановано пластові заняття, теренові ігри, мандрівки, майстерки, співи під гітару, вечірні заняття біля ватри (вогнища), нічні ігри і алярми, купання в річці, добрі діла.

Умови перебування молодшого новацтва: проживання в будиночку та наметах на території турбази. Територія обладнана альтанками, є дитячий майданчик, пляж на річці Оріль. Для старшого новацтва та юнацтва - проживання в наметах в лісі неподалік турбази.

На таборі діятиме “Таборовий правильник”, який є обов'язковим для всіх учасників табору – дітей та дорослих. Мова спілкування на таборі є українська.

На таборі заборонені комп'ютерні ігри та ігри на мобільних телефонах. Всі телефони будуть знаходитись у коменданта, щоби не погубились і не відволікали. Для спілкування з батьками є час на пообідній тиші з 14:30 до 15:30.

Батьки можуть звернутися до організаторів для уточнення деталей, зателефонувавши за номером: 097 99 32 320 або повідомленням на пошту: e-mail: [email protected]. Також можна попередньо заповнити анкету учасника.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...