App Store Google Play

Юних дніпрян запрошують до літнього наметового пластового табору КРУТО

03.07.2017 10:20
Юних дніпрян запрошують до літнього наметового пластового табору КРУТО

Літній наметовий пластовий табір “КРУТО” Станиці Дніпро запрошує дніпрян приєднатися до пластової родини. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку табору у Facebook.

Станиця Дніпро «Пласт» Національної скаутської організації України проводить набір на два табори, один з яких розташовуватиметься у Дніпропетровській області з 8 по 14 липня.

"Табір — це підсумок навчального року, де на практиці діти перевіряють здобуті за навчальний рік знання і вміння, це спільна праця в групі, яка стає твоєю командою, це виховання лідерських навичок, коли ти береш на себе відповідальність, це самодисципліна, дружність. Разом з тим це весела і захоплююча гра, що має свої правила і дає можливість перевірити себе на самостійність", - зазначили організатори.

За інформацією, набір проводиться на основі вікової сегрегації. Підгрупа пташат включає діток віком від 3 до 5 років, для яких програма таборування обмежена дводенним перебуванням 8 та 9 липня. Підгрупа молодшого новацтва, вік учасників якої складає від  6 до 9 років. Старше новацтво – окрема підгрупа, яка передбачає таборування дітей 10 та 11 років. В останню категорію ввійдуть юнаки 12-16 років.

Згідно з програмою, заплановано пластові заняття, теренові ігри, мандрівки, майстерки, співи під гітару, вечірні заняття біля ватри (вогнища), нічні ігри і алярми, купання в річці, добрі діла.

Умови перебування молодшого новацтва: проживання в будиночку та наметах на території турбази. Територія обладнана альтанками, є дитячий майданчик, пляж на річці Оріль. Для старшого новацтва та юнацтва - проживання в наметах в лісі неподалік турбази.

На таборі діятиме “Таборовий правильник”, який є обов'язковим для всіх учасників табору – дітей та дорослих. Мова спілкування на таборі є українська.

На таборі заборонені комп'ютерні ігри та ігри на мобільних телефонах. Всі телефони будуть знаходитись у коменданта, щоби не погубились і не відволікали. Для спілкування з батьками є час на пообідній тиші з 14:30 до 15:30.

Батьки можуть звернутися до організаторів для уточнення деталей, зателефонувавши за номером: 097 99 32 320 або повідомленням на пошту: e-mail: [email protected]. Також можна попередньо заповнити анкету учасника.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...
Ну, ось і прийшов місяць-вересень, з якого традиційно починається навчальний рік у школярів та студентів. Цього року перше вересня можна було б назвати особливим. Як-не-як влітку вступив в дію закон п...