App Store Google Play

Юних дніпрян запрошують до літнього наметового пластового табору КРУТО

03.07.2017 10:20
Юних дніпрян запрошують до літнього наметового пластового табору КРУТО

Літній наметовий пластовий табір “КРУТО” Станиці Дніпро запрошує дніпрян приєднатися до пластової родини. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку табору у Facebook.

Станиця Дніпро «Пласт» Національної скаутської організації України проводить набір на два табори, один з яких розташовуватиметься у Дніпропетровській області з 8 по 14 липня.

"Табір — це підсумок навчального року, де на практиці діти перевіряють здобуті за навчальний рік знання і вміння, це спільна праця в групі, яка стає твоєю командою, це виховання лідерських навичок, коли ти береш на себе відповідальність, це самодисципліна, дружність. Разом з тим це весела і захоплююча гра, що має свої правила і дає можливість перевірити себе на самостійність", - зазначили організатори.

За інформацією, набір проводиться на основі вікової сегрегації. Підгрупа пташат включає діток віком від 3 до 5 років, для яких програма таборування обмежена дводенним перебуванням 8 та 9 липня. Підгрупа молодшого новацтва, вік учасників якої складає від  6 до 9 років. Старше новацтво – окрема підгрупа, яка передбачає таборування дітей 10 та 11 років. В останню категорію ввійдуть юнаки 12-16 років.

Згідно з програмою, заплановано пластові заняття, теренові ігри, мандрівки, майстерки, співи під гітару, вечірні заняття біля ватри (вогнища), нічні ігри і алярми, купання в річці, добрі діла.

Умови перебування молодшого новацтва: проживання в будиночку та наметах на території турбази. Територія обладнана альтанками, є дитячий майданчик, пляж на річці Оріль. Для старшого новацтва та юнацтва - проживання в наметах в лісі неподалік турбази.

На таборі діятиме “Таборовий правильник”, який є обов'язковим для всіх учасників табору – дітей та дорослих. Мова спілкування на таборі є українська.

На таборі заборонені комп'ютерні ігри та ігри на мобільних телефонах. Всі телефони будуть знаходитись у коменданта, щоби не погубились і не відволікали. Для спілкування з батьками є час на пообідній тиші з 14:30 до 15:30.

Батьки можуть звернутися до організаторів для уточнення деталей, зателефонувавши за номером: 097 99 32 320 або повідомленням на пошту: e-mail: [email protected]. Також можна попередньо заповнити анкету учасника.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...