App Store Google Play

Військовий шпиталь отримав чергову допомогу від Франції

03.07.2017 13:20
Військовий шпиталь отримав чергову допомогу від Франції

3 липня військовий госпіталь Дніпра отримав гуманітарну допомогу з Франції. Цього разу французький благодійний фонд надіслав кардіомонітор, медичні монітори, два інфузомати, медчині ліжка та велику кількість матеріалу для перев'язки та ін'єкцій. Про це передає Дніпроград з місця події. 

"Наразі у нашому госпіталі знаходиться більше двухсот пацієнтів. В основному це військовослужбовці із соматичними захворюваннями. Травмованих і поранених бійців у нас на сьогоднішній день близько 30. Їм дуже потрібна подібна допомога і ми вдячні нашим французьким партнерам за це обладнання", - повідомив начальник дніпровського військового шпиталю, полковник медичної служби Віктор Кузьменко.
 
Під час передачі гуманітарної допомоги координатор гуманітарного проекту "Україна-Франція" від Дніпропетровської ОДА Олександр Коломійцев зазначив, що команда Валентина Резніченка тісно співпрацює із закордонними ораганізаціями, що допомогають українським медичним закладам. 

"Ми напрацювали ефективну систему співпраці між лікарями та благодійниками. Наша команда надсилає запити до лікарень, після чого ми отримуємо перелік необхідних препаратів чи обладнання та передаємо цей список нашим закордонним партнерам. Такий підхід значно спрощує процес отримання гуманітарної допомоги та призводить до того, що отриманні ресурси не лежать місяцями на складах", - підкреслив Олександр Коломійцев. 

Отримана допомога оцінюється приблизно у 250 тисяч гривень. Це вже третя поставка у Дніпро з Франції за останні півроку, проте проект не обмежується лише одним містом. Повідомляється, що гуманітарну допомогу вже отримали 18 установ на всій території України, зокрема і на лінії фронту. 

Незважаючи на постійну підтримку з боку населення та благодійних організацій, наразі військовий шпиталь у Дніпрі має потребу у сучасному комп'ютерному томографі, який дозволить ефективніше лікувати поранених військовослужбовців. 

Нагадаємо, що ще у січні цього року з Франції надійшла перша допомога для військового госпіталю Дніпра

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...