App Store Google Play

Військовий шпиталь отримав чергову допомогу від Франції

03.07.2017 13:20
Військовий шпиталь отримав чергову допомогу від Франції

3 липня військовий госпіталь Дніпра отримав гуманітарну допомогу з Франції. Цього разу французький благодійний фонд надіслав кардіомонітор, медичні монітори, два інфузомати, медчині ліжка та велику кількість матеріалу для перев'язки та ін'єкцій. Про це передає Дніпроград з місця події. 

"Наразі у нашому госпіталі знаходиться більше двухсот пацієнтів. В основному це військовослужбовці із соматичними захворюваннями. Травмованих і поранених бійців у нас на сьогоднішній день близько 30. Їм дуже потрібна подібна допомога і ми вдячні нашим французьким партнерам за це обладнання", - повідомив начальник дніпровського військового шпиталю, полковник медичної служби Віктор Кузьменко.
 
Під час передачі гуманітарної допомоги координатор гуманітарного проекту "Україна-Франція" від Дніпропетровської ОДА Олександр Коломійцев зазначив, що команда Валентина Резніченка тісно співпрацює із закордонними ораганізаціями, що допомогають українським медичним закладам. 

"Ми напрацювали ефективну систему співпраці між лікарями та благодійниками. Наша команда надсилає запити до лікарень, після чого ми отримуємо перелік необхідних препаратів чи обладнання та передаємо цей список нашим закордонним партнерам. Такий підхід значно спрощує процес отримання гуманітарної допомоги та призводить до того, що отриманні ресурси не лежать місяцями на складах", - підкреслив Олександр Коломійцев. 

Отримана допомога оцінюється приблизно у 250 тисяч гривень. Це вже третя поставка у Дніпро з Франції за останні півроку, проте проект не обмежується лише одним містом. Повідомляється, що гуманітарну допомогу вже отримали 18 установ на всій території України, зокрема і на лінії фронту. 

Незважаючи на постійну підтримку з боку населення та благодійних організацій, наразі військовий шпиталь у Дніпрі має потребу у сучасному комп'ютерному томографі, який дозволить ефективніше лікувати поранених військовослужбовців. 

Нагадаємо, що ще у січні цього року з Франції надійшла перша допомога для військового госпіталю Дніпра

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...