App Store Google Play

В Іларіоновому збудують сучасний екологічний дитсадок

03.07.2017 11:40
В Іларіоновому збудують сучасний екологічний дитсадок

У селищі Іларіонове Синельниківського району розпочалося будівництво дитячого садка на 115 малюків. Зведений «з нуля» дошкільний заклад відкриють у 2018-му, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«У 2017-му починаємо зводити чотири сучасних дитсадка – у Кам’янському, Підгороднему, Обухівці та Іларіоновому. Кожен – для більше ста малюків. Крім того, 12 дитсадків реконструюємо. Це додаткові місця для дошкільнят та комфортні умови для вихователів», – зазначив Валентин Резніченко.

Новий садок площею півтори тисячі квадратів зводять в Іларіоновому за адресою вулиця Центральна, 10-а. Місцеві кажуть, потреба виникла давно: діючі садки переповнені, а в черзі стоять майже 150 дітей. 

«Це довгоочікуване будівництво, мрія нашого селища, – розказав голова Іларіонівської селищної ради Дмитро Екзархов. – Коли дитсадок добудують, ми покінчимо з чергами в дошкільні заклади. Дякуємо за підтримку Валентину Резніченку та його команді».

Олена Штирбола вже записала до нового дитсадка свою доньку Аліну.

«Нарешті ми дочекалися цього будівництва, – не приховує радості молода мама. – Коли дитину виховують вдома батьки, це добре, але краще, коли цим займаються фахівці. Тож довіримо своїх малюків спеціалістам, а самі підемо робити кар’єру».

Ольга Мотіна завітала на будівельний майданчик разом із сином Єгором.

«Йому сподобалося, сказав, буде ходити із задоволенням, – посміхається жінка. – Вдячна всім, хто ініціював спорудження цього дитсадка. Сподіваюся, будівництво завершиться швидко – садок буде гарний, світлий, теплий».

Будівництво розпочалося на початку червня. Наразі на майданчику ведуться земляні роботи, бетоном підрядники займуться в першій половині липня.

Будівля матиме форму шестигранника. За проектом, садок опалюватиме модульна автономна котельня, а електроенергію генеруватимуть сонячні батареї.

«Садок зводиться за енергозберігаючими технологіями, в основі буде монолітний каркас», – додав підрядник Василь Флік.

Цьогоріч команда Валентина Резніченка планує проекти ще 10 дитсадків.

«Ці садки будемо зводити «з нуля» у 2018-му. Задача, яку поставили Президент України Петро Порошенко та очільник області Валентин Резніченко, проста – ніяких черг у дитячі садки. Діти всього регіону, незалежно від розмірів населеного пункту, мають виховуватися в комфортних та сучасних умовах», – наголосив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

За останні два роки на Дніпропетровщині створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...