App Store Google Play

У ОДА розповіли про досягнення за тиждень, серед них – оздоровлення дітей та будівництво соцоб'єктів

03.07.2017 15:20
У ОДА розповіли про досягнення за тиждень, серед них – оздоровлення дітей та будівництво соцоб'єктів

Сьогодні, 3 липня, у Дніпропетровській ОДА відзвітували про досягнення за минулий тиждень. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця подій.

Ольга Горб, радник голови ДніпроОДА, розповіла про успіхи минулого тижня. З місцевих бюджетів профінансовано 614 мільйонів гривень на виплату зарплатні та відпускних для співробітників державних установ. На Дніпропетровщині таких працівників близько 208 тисяч.

Також важливим напрямком роботи ОДА є оздоровлення дітей. 55 дітей з багатодітних, малозабезпечених родин, а також діти військових відправилися до дитячого центру «Одісей». Цей центр розташований на березі Азовського моря. На дітей чекає не лише відпочинок, а й насичена спортивна програма, а також екскурсії.

Також майже 55 тисяч дітей з Дніпропетровщини з початку року оздоровилися у таборах області та країни. Серед них – діти бійців, сироти, інваліди, позбавлені батьківського піклування, а також відмінники навчання і переможці різноманітних конкурсів. Щоб подати заявку на оздоровлення дитини, необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем проживання. Також минулого тижня відкрився мовний табір для дітей бійців. Протягом 12 днів діти вивчатимуть англійську мову з носіями.

ДніпроОДА активно працює з прийомними родинами та опікунами для дітей-сиріт. Для бажаючих взяти в родину дитину функціонують різноманітні тренінги, працюють психологи. Щоб стати опікуном чи батьками для дитини-сироти, необхідно звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання, заповнити анкету та пройти співбесіду.

У День Конституції, 28 червня, стартувала велика регата з міста Дніпра. 19 крейсерських яхт відправилися річкою Дніпро до Одеси. Наразі вони вже подолали шлюзи у Запоріжжі, побували у Нікополі та Херсоні і прямують до фінальної точки, де нагородять переможців.

Демобілізовані бійці продовжують опановувати нові навички: для них працюють курси англійської мови та ІТ. Так, на канікули пішли 304 бійці з навичками англійської. За минулий рік 260 чоловік пройшли курси ІТ.

Наразі ведеться робота над новою платівкою «Пісні, народжені в АТО». Записано вже чотири композиції. Всього на диску буде близько 30 пісень, які лунали зі сцени Літнього театру ім. Т. Шевченка. Робота над платівкою буде завершена у вересні. Пісні будуть мати професійне аранжування, в чому ОДА допомагає кам’янський гурт «Тарантінос». Також на одну з пісень вже був випущений кліп.

Також сьогодні військовий шпиталь нашого міста отримав допомогу із Франції. Це пластирі, монітори, кушетки, кардіомонітор та медичні ліжка. Ця допомога – 19 з Франції – стала можлива завдяки волонтеру Діані Дольс, яка переїхала з Дніпра до Франції і продовжує допомагати Батьківщині.

На Дніпропетровщині також триває будівництво: у Слобожанському будують дев’ятиповерхівку, а у Іларіоновому - новий дитячий садочок. Також садочки будуються у Підгородньому та Обухівці.

У 50 інклюзивних школах відкриють сучасні медіатеки. Роботи розпочнуться вже у липні. Макет у всіх один і той самий – презентований у березні Першою леді країни Мариною Порошенко.

 

 

Теги: ОДА, звіт

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...