App Store Google Play

У ОДА розповіли про досягнення за тиждень, серед них – оздоровлення дітей та будівництво соцоб'єктів

03.07.2017 15:20
У ОДА розповіли про досягнення за тиждень, серед них – оздоровлення дітей та будівництво соцоб'єктів

Сьогодні, 3 липня, у Дніпропетровській ОДА відзвітували про досягнення за минулий тиждень. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця подій.

Ольга Горб, радник голови ДніпроОДА, розповіла про успіхи минулого тижня. З місцевих бюджетів профінансовано 614 мільйонів гривень на виплату зарплатні та відпускних для співробітників державних установ. На Дніпропетровщині таких працівників близько 208 тисяч.

Також важливим напрямком роботи ОДА є оздоровлення дітей. 55 дітей з багатодітних, малозабезпечених родин, а також діти військових відправилися до дитячого центру «Одісей». Цей центр розташований на березі Азовського моря. На дітей чекає не лише відпочинок, а й насичена спортивна програма, а також екскурсії.

Також майже 55 тисяч дітей з Дніпропетровщини з початку року оздоровилися у таборах області та країни. Серед них – діти бійців, сироти, інваліди, позбавлені батьківського піклування, а також відмінники навчання і переможці різноманітних конкурсів. Щоб подати заявку на оздоровлення дитини, необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем проживання. Також минулого тижня відкрився мовний табір для дітей бійців. Протягом 12 днів діти вивчатимуть англійську мову з носіями.

ДніпроОДА активно працює з прийомними родинами та опікунами для дітей-сиріт. Для бажаючих взяти в родину дитину функціонують різноманітні тренінги, працюють психологи. Щоб стати опікуном чи батьками для дитини-сироти, необхідно звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання, заповнити анкету та пройти співбесіду.

У День Конституції, 28 червня, стартувала велика регата з міста Дніпра. 19 крейсерських яхт відправилися річкою Дніпро до Одеси. Наразі вони вже подолали шлюзи у Запоріжжі, побували у Нікополі та Херсоні і прямують до фінальної точки, де нагородять переможців.

Демобілізовані бійці продовжують опановувати нові навички: для них працюють курси англійської мови та ІТ. Так, на канікули пішли 304 бійці з навичками англійської. За минулий рік 260 чоловік пройшли курси ІТ.

Наразі ведеться робота над новою платівкою «Пісні, народжені в АТО». Записано вже чотири композиції. Всього на диску буде близько 30 пісень, які лунали зі сцени Літнього театру ім. Т. Шевченка. Робота над платівкою буде завершена у вересні. Пісні будуть мати професійне аранжування, в чому ОДА допомагає кам’янський гурт «Тарантінос». Також на одну з пісень вже був випущений кліп.

Також сьогодні військовий шпиталь нашого міста отримав допомогу із Франції. Це пластирі, монітори, кушетки, кардіомонітор та медичні ліжка. Ця допомога – 19 з Франції – стала можлива завдяки волонтеру Діані Дольс, яка переїхала з Дніпра до Франції і продовжує допомагати Батьківщині.

На Дніпропетровщині також триває будівництво: у Слобожанському будують дев’ятиповерхівку, а у Іларіоновому - новий дитячий садочок. Також садочки будуються у Підгородньому та Обухівці.

У 50 інклюзивних школах відкриють сучасні медіатеки. Роботи розпочнуться вже у липні. Макет у всіх один і той самий – презентований у березні Першою леді країни Мариною Порошенко.

 

 

Теги: ОДА, звіт

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...