App Store Google Play

У ДніпроОДА з'явився ще один куток буккросингу

03.07.2017 20:00
У ДніпроОДА з'явився ще один куток буккросингу

Буккросинг запрацював ще в одній адмінбудівлі обласної влади. Цього разу креативна бібліотека з’явилася в приміщенні департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА. Про це повідомив радник очільника області Юрій Голик, передає Дніпроград.

«Була така ідея: перетворити будівлю облдержадміністрації з типового розсадника бюрократії на сучасний офісний центр. Так у нас з’явився перший буккросинг - книжки на полиці у формі слова Read. Потім такі бібліотеки відкрилися в меріях Марганця та Покрова. Наші починання підтримали дві школи, у відділку Нацполіції. Тепер буккросинг з’явився і в департаменті охорони здоров’я ОДА», - розповів Юрій Голик.

Серед видань нововідкритого кутку буккросингу – сучасна та історична література.

«Не встигли виставити книги на полиці - а ми вже стали їх брати, - поділилася головний спеціаліст департаменту Олена Девура. – Я взяла книжку Лади Лузіної. Це сучасна письменниця, з творчістю якої ще не знайома. Колеги порадили взяти саме цю повість».

«Будемо обмінюватися враженнями - на роботі говорити не лише про роботу. З’явиться багато нових тем для обговорення, ще більше того, що нас об’єднує», - розповіла головний спеціаліст департаменту Олена Рибка.

Наразі в новій бібліотеці небагато книг, але співробітники департаменту щодня поповнюють цей запас.

«Всі наші працівники із задоволенням приєдналися до обміну. Вони готові не лише взяти щось почитати, а й принести з дому книжки. Тому впевнені, що ця ідея – не на один раз», - зазначила директор департаменту охорони здоров’я Наталія Будяк.

У планах ДніпроОДА – відкривати буккросинги в лікарнях. Так пацієнти, які очікують прийому лікарів, зможуть провести час цікаво і з користю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...