App Store Google Play

У ДніпроОДА з'явився ще один куток буккросингу

03.07.2017 20:00
У ДніпроОДА з'явився ще один куток буккросингу

Буккросинг запрацював ще в одній адмінбудівлі обласної влади. Цього разу креативна бібліотека з’явилася в приміщенні департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА. Про це повідомив радник очільника області Юрій Голик, передає Дніпроград.

«Була така ідея: перетворити будівлю облдержадміністрації з типового розсадника бюрократії на сучасний офісний центр. Так у нас з’явився перший буккросинг - книжки на полиці у формі слова Read. Потім такі бібліотеки відкрилися в меріях Марганця та Покрова. Наші починання підтримали дві школи, у відділку Нацполіції. Тепер буккросинг з’явився і в департаменті охорони здоров’я ОДА», - розповів Юрій Голик.

Серед видань нововідкритого кутку буккросингу – сучасна та історична література.

«Не встигли виставити книги на полиці - а ми вже стали їх брати, - поділилася головний спеціаліст департаменту Олена Девура. – Я взяла книжку Лади Лузіної. Це сучасна письменниця, з творчістю якої ще не знайома. Колеги порадили взяти саме цю повість».

«Будемо обмінюватися враженнями - на роботі говорити не лише про роботу. З’явиться багато нових тем для обговорення, ще більше того, що нас об’єднує», - розповіла головний спеціаліст департаменту Олена Рибка.

Наразі в новій бібліотеці небагато книг, але співробітники департаменту щодня поповнюють цей запас.

«Всі наші працівники із задоволенням приєдналися до обміну. Вони готові не лише взяти щось почитати, а й принести з дому книжки. Тому впевнені, що ця ідея – не на один раз», - зазначила директор департаменту охорони здоров’я Наталія Будяк.

У планах ДніпроОДА – відкривати буккросинги в лікарнях. Так пацієнти, які очікують прийому лікарів, зможуть провести час цікаво і з користю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...