App Store Google Play

У Дніпрі пройде благодійне шоу «Купальські вечорниці»

03.07.2017 16:20
У Дніпрі пройде благодійне шоу «Купальські вечорниці»

Сьогодні, 3 липня, у Дніпрі в медіа-центрі «Інформатор» усіх бажаючих запросили на благодійні «Купальські вечорниці». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Купальські вечорниці» – благодійний захід, який проводиться з метою допомогти дітям з особливими потребами, які проживають в міському дитячому будинку-інтернаті на вулиці Чичеріна. Також він спрямований на відродження обрядових звичаїв свята Івана Купала, які мають язичницьке коріння, але й до сьогодні закріпились в православ’ї», - розповіла співзасновниця всеукраїнського альянсу культурного розвитку «Благосвіт» Галина Федорченко.

За словами учасників прес-конференції, для допомоги дітям організований онлайн-аукціон який триває досі. За рахунок продажу лотів діти отримують необхідні речі та подарунки.

«Святкування вже традиційне, адже в минулому році ми допомагали бійцю, який воював на Сході країни. В цьому році відмінність в тому, що захід став комерційним. Тепер гості мають придбати квиток, вартість для дорослого складає 150 гривень, дитячий – 75. В день проведення білети подорожчають, тому радимо замовляти раніше», - зазначила дизайнер та головний організатор заходу Міла Садовська.

На гостей в аквапарку, який розміщений на Набережній Перемоги, чекає фаєр-, та лазерне шоу. Половина суми, зібраної від продажу квитків буде направлена на потреби мешканців інтернату.

«Родзинкою слугуватиме майстер-клас з плетіння вінків та фінальне спалювання імпровізованого опудала», - додала співзасновниця всеукраїнського альянсу культурного розвитку «Благосвіт» Наталя Дворко.

Благодійні «Купальські вечорниці» - це показ модних дизайнерських колекцій Міли Садовської та Наталі Саїк. Організатори вечора запрошують всіх охочих долучитися 7 липня о 20:00 до святкування та допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...