App Store Google Play

Громадські активісти закликають об’єднуватися проти самозванців і брехунів

03.07.2017 13:40
Громадські активісти закликають об’єднуватися проти самозванців і брехунів

Громадські активісти Дніпра закликали об’єднуватися проти анархічно налаштованих діячів, які видають себе за активістів. Про це вони розповіли на прес-конференції у медіа-центрі «МОСТ ДНІПРО», передає Дніпроград.

Голова ГО «ЕкоДніпро стандарт» Віктор Каракуця розповів, що останнім часом став отримувати погрози, після того, як став займатися привертанням уваги до псевдоактивістів. Одним з таких він називає Костянтина Більцана – керівника «Народного Трибуналу». За словами Віктора, пан Більцан влаштовує бійки у судах, дозволяє собі лайку та крики на адресу судді, що є неприпустимим у громадянському суспільстві.

«Пан Більцан уявив собі, що йому все дозволено. Але є закони, є рамки. Якщо тобі суддя не сподобався, є вища апеляційна комісія суддів, пиши заяву туди. Але він тисне на суддів. Я вважав і буду вважати, що Більцан – провокатор», - розповів Петро Бойчук, заступник голови міжнародної організації з захисту прав людини.

За словами активістів, Костянтин Більцан та подібні йому люди дискредитують громадський рух і саме завдяки ним слово «активіст» поступове перетворюється на лайливе.

Віктор Каракуця також наголосив, що є ряд громадських організацій, які готові стати на захист чесної репутації громадського руху і підписати спільний меморандум. Активіст Віталій Качан закликав вести судові засідання в рамках закону і взаємоповаги. Також він звернувся до реєстраційної служби Мін’юсту з проханням уважніше ставитися до перевірки та видачі документів громадським організаціям, адже під виглядом активістів ховається багато  провокаторів.

Активісти кажуть, що зверталися до прокуратури та СБУ з питання покарання псевдоактивістів за зірвані суди та порушення регламенту судових засідань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...