App Store Google Play

Громадські активісти закликають об’єднуватися проти самозванців і брехунів

03.07.2017 13:40
Громадські активісти закликають об’єднуватися проти самозванців і брехунів

Громадські активісти Дніпра закликали об’єднуватися проти анархічно налаштованих діячів, які видають себе за активістів. Про це вони розповіли на прес-конференції у медіа-центрі «МОСТ ДНІПРО», передає Дніпроград.

Голова ГО «ЕкоДніпро стандарт» Віктор Каракуця розповів, що останнім часом став отримувати погрози, після того, як став займатися привертанням уваги до псевдоактивістів. Одним з таких він називає Костянтина Більцана – керівника «Народного Трибуналу». За словами Віктора, пан Більцан влаштовує бійки у судах, дозволяє собі лайку та крики на адресу судді, що є неприпустимим у громадянському суспільстві.

«Пан Більцан уявив собі, що йому все дозволено. Але є закони, є рамки. Якщо тобі суддя не сподобався, є вища апеляційна комісія суддів, пиши заяву туди. Але він тисне на суддів. Я вважав і буду вважати, що Більцан – провокатор», - розповів Петро Бойчук, заступник голови міжнародної організації з захисту прав людини.

За словами активістів, Костянтин Більцан та подібні йому люди дискредитують громадський рух і саме завдяки ним слово «активіст» поступове перетворюється на лайливе.

Віктор Каракуця також наголосив, що є ряд громадських організацій, які готові стати на захист чесної репутації громадського руху і підписати спільний меморандум. Активіст Віталій Качан закликав вести судові засідання в рамках закону і взаємоповаги. Також він звернувся до реєстраційної служби Мін’юсту з проханням уважніше ставитися до перевірки та видачі документів громадським організаціям, адже під виглядом активістів ховається багато  провокаторів.

Активісти кажуть, що зверталися до прокуратури та СБУ з питання покарання псевдоактивістів за зірвані суди та порушення регламенту судових засідань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...