App Store Google Play

Депутати Тернівської міськради пропонують захистити дороги, зробивши їх платними

03.07.2017 12:00
Депутати Тернівської міськради пропонують захистити дороги, зробивши їх платними

На Дніпропетровщині міський голова Тернівки Віталій Тарелкін занепокоївся правильністю експлуатації міських доріг, щоб захистити їх від великих вантажівок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Бегемот».

«Багатотонні вантажівки, які вдень і вночі рухаються по міських дорогах, особливо в ці спекотні дні, нещадно руйнують асфальт. Необхідно захистити їх від таких наслідків. Коли температура повітря сягає понад 24 градусів тепла, рух великовантажних автомобілів заборонено», - про це на минулій сесії Тернівської міськради говорив міський голова Віталій Тарелкін.

Згідно з інформацією, 21 червня в Тернівку прибула делегація з Дніпра, щоб подивитися, як в Тернівці йде освоєння виділених на капітальний ремонт дороги майже 22 мільйонів гривень.

«Дорога по вулиці Харківській не ремонтувалася кілька десятків років. Можу сказати, що тільки три міста в області є власниками такого траншу від облдержадміністрації: Дніпро, Кам'янське та Тернівка», - доповів депутатам Віталій Тарелкін.

Після оцінки підсумків фінансового звіту за півріччя, депутати повідомили про можливість отримати додаткові кошти на два глобальні проекти - по вулиці Леніна та вулиці Інтернаціональній. Орієнтовна ціна питання складає близько 25 мільйонів гривень.

Депутати запропонували міському голові зважувати вантажівки, які входять у місто, штрафувати тих, хто везе вантаж понад норму, зробити проїзд платним через шлагбаум.

«Як такого положення про спільне використання комунальних доріг немає. Я заборонив проїзд зерновозів через місто - вони будуть робити для себе іншу дорогу через Нову Дачу»,  - уточнив міський голова.

Як зазначається, з Першотравенського ремонтно-механічного заводу потік металокріплення провозиться через Тернівку на шахти Тернівську, Західнодонбаську, Павлоградську, Благодатну і шахту ім. Героїв космосу. Хоча є рішення провозити важкі вантажі тільки у вечірній час доби.

Кількість автобусів, які виїжджають з однієї шахти за добу досягає 120. До того ж, автобуси двоповерхові та важкі. В них, в середньому, влазить до 60-ти чоловік, разом з автобусом вага складає близько 20-ти тонн.

«Все закрити і нікого не пускати - це не вирішення питання. Треба знайти оптимальне рішення для цієї проблеми», - підкреслив Віталій Тарелкін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...