App Store Google Play

Депутати Тернівської міськради пропонують захистити дороги, зробивши їх платними

03.07.2017 12:00
Депутати Тернівської міськради пропонують захистити дороги, зробивши їх платними

На Дніпропетровщині міський голова Тернівки Віталій Тарелкін занепокоївся правильністю експлуатації міських доріг, щоб захистити їх від великих вантажівок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Бегемот».

«Багатотонні вантажівки, які вдень і вночі рухаються по міських дорогах, особливо в ці спекотні дні, нещадно руйнують асфальт. Необхідно захистити їх від таких наслідків. Коли температура повітря сягає понад 24 градусів тепла, рух великовантажних автомобілів заборонено», - про це на минулій сесії Тернівської міськради говорив міський голова Віталій Тарелкін.

Згідно з інформацією, 21 червня в Тернівку прибула делегація з Дніпра, щоб подивитися, як в Тернівці йде освоєння виділених на капітальний ремонт дороги майже 22 мільйонів гривень.

«Дорога по вулиці Харківській не ремонтувалася кілька десятків років. Можу сказати, що тільки три міста в області є власниками такого траншу від облдержадміністрації: Дніпро, Кам'янське та Тернівка», - доповів депутатам Віталій Тарелкін.

Після оцінки підсумків фінансового звіту за півріччя, депутати повідомили про можливість отримати додаткові кошти на два глобальні проекти - по вулиці Леніна та вулиці Інтернаціональній. Орієнтовна ціна питання складає близько 25 мільйонів гривень.

Депутати запропонували міському голові зважувати вантажівки, які входять у місто, штрафувати тих, хто везе вантаж понад норму, зробити проїзд платним через шлагбаум.

«Як такого положення про спільне використання комунальних доріг немає. Я заборонив проїзд зерновозів через місто - вони будуть робити для себе іншу дорогу через Нову Дачу»,  - уточнив міський голова.

Як зазначається, з Першотравенського ремонтно-механічного заводу потік металокріплення провозиться через Тернівку на шахти Тернівську, Західнодонбаську, Павлоградську, Благодатну і шахту ім. Героїв космосу. Хоча є рішення провозити важкі вантажі тільки у вечірній час доби.

Кількість автобусів, які виїжджають з однієї шахти за добу досягає 120. До того ж, автобуси двоповерхові та важкі. В них, в середньому, влазить до 60-ти чоловік, разом з автобусом вага складає близько 20-ти тонн.

«Все закрити і нікого не пускати - це не вирішення питання. Треба знайти оптимальне рішення для цієї проблеми», - підкреслив Віталій Тарелкін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...