App Store Google Play

Чорні рієлтори вкрали будівлю у дітей

03.07.2017 15:40
Чорні рієлтори вкрали будівлю у дітей

Чорні ріелтори незаконно переоформили на себе будівлю, яка мала стати дитячим будинком сімейного типу. Про це 3 липня на прес-конференції у медіацентрі Забеба повідомила жертва махінацій Оксана Іськова, повідомляє Дніпроград. 

"Колись давно, ще перед кризою разом із чоловіком ми захотіли створити дитячий будинок сімейного типу. Гроші тоді у нас були, треба було лише побудувати або знайти будівлю, яка б задовольнила державні органи з питань опіки дітей. Ми придбали дім, облаштували його до певного рівня, але далі щось робити нам не дала криза", - повідомила Оксана Іськова. 

Після декількох років застою, родина повернулася до активних дій щодо створення дитячого будинку. Але виявилося, що невідомим чином без відома власників документи були переоформлені на інших людей. Нотаріус, який завірив процедуру переоформлення, повідомив, що це відбулося на основі договору про іпотеку, який колись заключило подружжя. Проте, не дивлячись на законний привід, сама процедура не має жодних підстав вважатися легітимною. 

"Нас не повідомили про цей процес, у нас не забрали оригінали документів на будівлю, вони навіть не відсканували наші документи. Це грубе порушення. Ми боремося за збереження права на власність вже 12 років, але поки сказати про остаточну перемогу ми не можемо", - додала постраждала. 

Дитячий будинок сімейного типу планують реалізувати як культурний центр не тільки для дітей, взятих під опіку, а й для усіх бажаючих. На його базі будуть вивчати українську культуру через знайомство із танцями та прикладними ремеслами.

Наразі ведеться розслідування у справі незаконного відчуження будівлі дитячого будинку. Постраждалі попереджують, що перед тим, як заключити угоду з будь-яким банком чи організацією, треба перевіряти їх історію, реєстр майна тощо. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...