App Store Google Play

Мешканці багатоквартирного будинку в Дніпрі четвертий день сидять без води

02.07.2017 11:00
Мешканці багатоквартирного будинку в Дніпрі четвертий день сидять без води

Жителі багатоквартирного будинку, який знаходиться за адресою пр. Пилипа Орлика, 21А вже чотири дні не мають доступу до водопостачання. 400 людей чекають допомоги з боку комунальних служб. Про це повідомила жителька сусіднього будинку Вероніка Комісар на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"На третій день привезли технічну воду а трубу обіцяють замінити швидко. Тим часом місцеві мешканці вирішують, куди їм краще йти купатись - додому до міського голови чи його заступника", - обурена громадська активістка.

Втім заступник міського голови Михайло Лисенко у коментарі до запису підкреслив, що аварійний будинок перебуває на балансі ОСББ, яке найняло підрядну організацію для виконання робіт із заміни водопровідних мереж, відтак комунальники тут ні до чого.

 "А тим часом Пилипа Орлика 21а - це ОСББ, і вся відповідальність за ситуацію лежить на керівництві ОСББ", - зазначив Лисенко у коментарі. 

Сиутація що склалася, є наочною ілюстрацією неготовності громадян до відповідальності й пояснює основну проблему створення та розвитку ОСББ в місті, де громадянам простіше сплачувати невідомій "владі" й жалітись на поганих чиновників, ніж брати відповідальність за власне житло на себе.

Не дивлячись на проблеми із водпостачанням у місті, на Дніпропетровщині мешканці Криничанського району отримаюли доступ до питної води.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...