App Store Google Play

Мешканці багатоквартирного будинку в Дніпрі четвертий день сидять без води

02.07.2017 11:00
Мешканці багатоквартирного будинку в Дніпрі четвертий день сидять без води

Жителі багатоквартирного будинку, який знаходиться за адресою пр. Пилипа Орлика, 21А вже чотири дні не мають доступу до водопостачання. 400 людей чекають допомоги з боку комунальних служб. Про це повідомила жителька сусіднього будинку Вероніка Комісар на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"На третій день привезли технічну воду а трубу обіцяють замінити швидко. Тим часом місцеві мешканці вирішують, куди їм краще йти купатись - додому до міського голови чи його заступника", - обурена громадська активістка.

Втім заступник міського голови Михайло Лисенко у коментарі до запису підкреслив, що аварійний будинок перебуває на балансі ОСББ, яке найняло підрядну організацію для виконання робіт із заміни водопровідних мереж, відтак комунальники тут ні до чого.

 "А тим часом Пилипа Орлика 21а - це ОСББ, і вся відповідальність за ситуацію лежить на керівництві ОСББ", - зазначив Лисенко у коментарі. 

Сиутація що склалася, є наочною ілюстрацією неготовності громадян до відповідальності й пояснює основну проблему створення та розвитку ОСББ в місті, де громадянам простіше сплачувати невідомій "владі" й жалітись на поганих чиновників, ніж брати відповідальність за власне житло на себе.

Не дивлячись на проблеми із водпостачанням у місті, на Дніпропетровщині мешканці Криничанського району отримаюли доступ до питної води.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...