App Store Google Play

Мешканці багатоквартирного будинку в Дніпрі четвертий день сидять без води

02.07.2017 11:00
Мешканці багатоквартирного будинку в Дніпрі четвертий день сидять без води

Жителі багатоквартирного будинку, який знаходиться за адресою пр. Пилипа Орлика, 21А вже чотири дні не мають доступу до водопостачання. 400 людей чекають допомоги з боку комунальних служб. Про це повідомила жителька сусіднього будинку Вероніка Комісар на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"На третій день привезли технічну воду а трубу обіцяють замінити швидко. Тим часом місцеві мешканці вирішують, куди їм краще йти купатись - додому до міського голови чи його заступника", - обурена громадська активістка.

Втім заступник міського голови Михайло Лисенко у коментарі до запису підкреслив, що аварійний будинок перебуває на балансі ОСББ, яке найняло підрядну організацію для виконання робіт із заміни водопровідних мереж, відтак комунальники тут ні до чого.

 "А тим часом Пилипа Орлика 21а - це ОСББ, і вся відповідальність за ситуацію лежить на керівництві ОСББ", - зазначив Лисенко у коментарі. 

Сиутація що склалася, є наочною ілюстрацією неготовності громадян до відповідальності й пояснює основну проблему створення та розвитку ОСББ в місті, де громадянам простіше сплачувати невідомій "владі" й жалітись на поганих чиновників, ніж брати відповідальність за власне житло на себе.

Не дивлячись на проблеми із водпостачанням у місті, на Дніпропетровщині мешканці Криничанського району отримаюли доступ до питної води.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...