App Store Google Play

У Дніпрі стартував скульптурний пленер для мистецького оновлення екстер'єру міста

02.07.2017 12:00
У Дніпрі стартував скульптурний пленер для мистецького оновлення екстер'єру міста

У Дніпрі скульптори з кількох регіонів України протягом місяця створюватимуть об'єкти міського екстрер'єру. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «5 канал».

Згідно з інформацією, попри хмари пилу, шум та 40-градусну спеку, у Дніпрі просто неба створюють шедеври мистецтва.

Скульптори планують створити нову родзинку, яка б прикрасила місто. Але концепцію тримають у таємниці. Лише зазначають, що це буде абстракція.

Поряд працюють майстри з різних регіонів України. Для створення творів із кримського вапняку використовують перфоратори, дрилі та пилки. Майстри кажуть, що це не дуже простий матеріал для роботи.

Організатором цього арт-заходу став скульптор із Києва Олексій Владіміров, ім’я якого відоме не лише в Україні, а й за кордоном. За його словами, пропонував участь лише майстрам, які мають власний стиль.

"У нас є люди, які провели не один десяток симпозіумів такого плану за кордоном. Іх рівень дуже хороший. Я думаю, Дніпро отримає оригінальні та якісні речі", - розповів Олексій Владіміров.

Організатори запросили усіх дніпрян поспостерігати, як брила вапняку перетворюється на шедевр. Скористатися можливістю можна протягом найближчого місяця.

Після закінчення симпозіуму майстри обіцяють залишити скульптури у Дніпрі. Ними планують прикрасити Набережну.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...