App Store Google Play

Філатов страждає на трудоголізм та бажання «вертіти», але не має залежності від соціальних мереж

02.07.2017 15:00
Філатов страждає на трудоголізм та бажання «вертіти», але не має залежності від соціальних мереж

Не пройшло і доби, як Борис Філатов повернувся у Фейсбук, а сотні тисяч підписників колоритного мера знову отримали прощальний пост із повідомленням про відмову від соцмережі взагалі, інформує Дніпроград.

«Мене часто питали, чи не страждаю я на залежність. Відповідаю - на залежність не страждаю, окрім як на трудоголізм та бажання «вертіти» деяких до їх повного запаморочення. За цей місяць я остаточно зрозумів, що тисячі чужих людей, які стукали в мій мозок, безумовно, зайві в моєму надто завантаженому житті. І переконався у думці, що настав час. Настав час іти з інтернету. Вибачте, але найбільш відкритий і комунікабельний мер України, втомився від нескінченного бруду, порожніх порад і хейтерства. І зрозумів, що хорошим все одно для всіх не станеш та й у своїй правоті всіх не переконаєш», - пояснив Філатов.

Він також зазначив, що для спілкування з громадянами має намір використовувати особистий прийом, «гарячу лінію» та прес-службу.

«Звичайно, іноді я буду писати тут якісь тексти. Але з сьогоднішнього дня: 1) закриваю коментарі для всіх крім друзів; 2) перестаю спілкуватися особисто; 3) нічого не читаю, лайкаю, коментую тощо; 4) не відповідаю в месенджери. Будь ласка, не обтяжуйте себе спробами мене повернути», - додав міський голова.

Політик також зауважив, що останньою краплею для нього стала історія про двох дівчат, які у стані алкогольного сп’яніння потрапили у ДТП в прямому ефірі Інстаграму. Користувачі соцмереж обговорювали їхню смерть , «танцювали на їхніх кістках», не турбуючись про те, що родичі загиблих можуть це прочитати.

«Вибачте, але я йду. Мені треба працювати, а не переконувати зрадофілов, годувати увагою тролів або розважати нероб», - підсумував Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...